Публікація

Близько 500 робіт надіслали учні та педагоги для участі в конкурсах УГСПЛ

10 січня 2024 завершився етап прийому робіт від учасників Всеукраїнських конкурсів для школярів та педагогів з міжнародного гуманітарного права та прав людини в умовах війни, який УГСПЛ проводить у партнерстві з МОН України. 

Взяти участь у конкурсі мали можливість школярі 8-11 класів. Для цього їм необхідно було написати есе, створити соціальний плакат або створити коротке відео на тему «Права людини та права дитини в умовах війни». На розгляд журі надійшло 347 учнівських робіт: 42 відеороботи, 141 плакат і 164 есе.

Ілюстративне фото. Джерело depositphotos.com
Ілюстративне фото. Джерело depositphotos.com

У своїх доробках діти висловлюють своє бачення чому важливо захищати права людини та дотримуватись принципів міжнародного гуманітарного права під час війни.  Організатори конкурсу радіють, що серед учасників є також учні, які перебувають на  тимчасово окупованих територіях. 

Одночасно з конкурсом для школярів триває конкурс для педагогів на кращу методичну розробку уроку чи виховного заходу за темою прав людини в умовах війни. Журі отримало 94 навчально-методичні розробки. 

Завершити оцінювання робіт та визначитись з переможцями та лауреатами конкурсу члени журі планують до 16 лютого 2024 року. Оголошення результатів відбудеться з 21 лютого 2024 року (якщо дати зміняться, додаткова інформація з’явиться на сторінках соцмереж та сайті УГСПЛ).


Підписуйтесь на сторінки УГСПЛ у соціальних мережах:

Facebook | Instagram | Telegram юридичний | Telegram з анонсами подій | Twitter | Youtube


Проведення цього конкурсу стало можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Права людини в дії», який виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

Погляди та інтерпретації, представлені у цьому посібнику, не обов’язково відображають погляди USAID або Уряду США. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори та УГСПЛ.

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 55 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів. 

Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: