Публікація

Близько 500 робіт надіслали учні та педагоги для участі в конкурсах УГСПЛ

10 січня 2024 завершився етап прийому робіт від учасників Всеукраїнських конкурсів для школярів та педагогів з міжнародного гуманітарного права та прав людини в умовах війни, який УГСПЛ проводить у партнерстві з МОН України. 

Взяти участь у конкурсі мали можливість школярі 8-11 класів. Для цього їм необхідно було написати есе, створити соціальний плакат або створити коротке відео на тему «Права людини та права дитини в умовах війни». На розгляд журі надійшло 347 учнівських робіт: 42 відеороботи, 141 плакат і 164 есе.

Ілюстративне фото. Джерело depositphotos.com
Ілюстративне фото. Джерело depositphotos.com

У своїх доробках діти висловлюють своє бачення чому важливо захищати права людини та дотримуватись принципів міжнародного гуманітарного права під час війни.  Організатори конкурсу радіють, що серед учасників є також учні, які перебувають на  тимчасово окупованих територіях. 

Одночасно з конкурсом для школярів триває конкурс для педагогів на кращу методичну розробку уроку чи виховного заходу за темою прав людини в умовах війни. Журі отримало 94 навчально-методичні розробки. 

Завершити оцінювання робіт та визначитись з переможцями та лауреатами конкурсу члени журі планують до 16 лютого 2024 року. Оголошення результатів відбудеться з 21 лютого 2024 року (якщо дати зміняться, додаткова інформація з’явиться на сторінках соцмереж та сайті УГСПЛ).


Підписуйтесь на сторінки УГСПЛ у соціальних мережах:

Facebook | Instagram | Telegram юридичний | Telegram з анонсами подій | Twitter | Youtube


Цей захід став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 9 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: