Публікація

Конкурс для учнів 8-11 класів на тему: «Права людини та права дитини в умовах війни»

Українська Гельсінська спілка з прав людини у партнерстві з Міністерством освіти і науки України проводить  Всеукраїнський конкурс учнівських робіт  «Права людини та права дитини в умовах війни».

Фото: https://lyuk.media/city/aza-nizi-maza/

Хто може взяти участь? 

Учні  8-11 класів закладів загальної середньої, фахової передвищої освіти, професійно-технічної освіти.

Що треба зробити?

Написати есе, намалювати соціальний плакат або створити коротке відео, які б продемонстрували бачення щодо реалізації та важливості захисту прав людини, дотримання принципів міжнародного гуманітарного права під час війни. 

Як взяти участь в конкурсі?

  1. Ознайомитися з умовами проведення конкурсу: Умови конкурсу учнівських робіт  
  2. Заповнити форму для участі у майстерках: https://forms.gle/Gwb17e3ouncacCCd6  Зробити це можна до 15 грудня 2023 року і тоді вам надішлють запрошення на кожен захід.

    Відвідання майстерок допоможе виконати конкурсну роботу. Там можна отримати фахову консультацію з тематики конкурсу, нові знання, познайомитись з фахівцями в галузі права, громадянської освіти, мистецтва, поставити власні питання. Заняття проходитимуть в онлайн режимі.
  3. Ознайомитися із короткими відео-роботами по темі міжнародного гуманітарного права (МГП): дивитися ролики
  4. Відправити власну роботу для участі в конкурсі на розгляд журі. Зробити це можна з 15 грудня 2023 по 10 січня 2024 року.

    Для цього треба направити твори разом з інформацією про себе (ПІБ, телефон) на електронну пошту організатора конкурсу [email protected]  та зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/7Erao2Pd7FmVF7Kq8 

Розклад майстерок

15 грудня 15.00 –  «Права людини та права дитини в умовах війни»

18 грудня 17.00  – «Створення відеоконтенту про права людини»

19 грудня 18.00 –   «Міжнародне гуманітарне право для дітей»

20 грудня 15.00 – «Жанр “есе” як спосіб висловити власні думки про права людини та права дитини під час війни»

21 грудня 17.00 – «Соціальний плакат як засіб звертатись до суспільства»

Результати конкурсу

Переможці  конкурсу в трьох номінаціях, які за підсумками членів журі посядуть 1, 2, 3 місця, будуть запрошені на урочисту церемонію нагородження  та отримають цінні призи. Кращі роботи, визначені Журі, будуть рекомендовані для публікації на вебресурсах Української Гельсінської спілки з прав людини та Міністерства освіти і науки України.

Долучайся до обговорення важливих тем разом з УГСПЛ! Права людини – це те, про що важливо говорити завжди, а тим більше зараз, коли в Україні триває війна.

Проведення цього конкурсу стало можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Права людини в дії», який виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

Погляди та інтерпретації, представлені у цьому посібнику, не обов’язково відображають погляди USAID або Уряду США. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори та УГСПЛ.

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 55 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів. 

Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: