Публікація

Конкурс для учнів 8-11 класів на тему: «Права людини та права дитини в умовах війни»

Українська Гельсінська спілка з прав людини у партнерстві з Міністерством освіти і науки України проводить  Всеукраїнський конкурс учнівських робіт  «Права людини та права дитини в умовах війни».

Фото: https://lyuk.media/city/aza-nizi-maza/

Хто може взяти участь? 

Учні  8-11 класів закладів загальної середньої, фахової передвищої освіти, професійно-технічної освіти.

Що треба зробити?

Написати есе, намалювати соціальний плакат або створити коротке відео, які б продемонстрували бачення щодо реалізації та важливості захисту прав людини, дотримання принципів міжнародного гуманітарного права під час війни. 

Як взяти участь в конкурсі?

  1. Ознайомитися з умовами проведення конкурсу: Умови конкурсу учнівських робіт  
  2. Заповнити форму для участі у майстерках: https://forms.gle/Gwb17e3ouncacCCd6  Зробити це можна до 15 грудня 2023 року і тоді вам надішлють запрошення на кожен захід.

    Відвідання майстерок допоможе виконати конкурсну роботу. Там можна отримати фахову консультацію з тематики конкурсу, нові знання, познайомитись з фахівцями в галузі права, громадянської освіти, мистецтва, поставити власні питання. Заняття проходитимуть в онлайн режимі.
  3. Ознайомитися із короткими відео-роботами по темі міжнародного гуманітарного права (МГП): дивитися ролики
  4. Відправити власну роботу для участі в конкурсі на розгляд журі. Зробити це можна з 15 грудня 2023 по 10 січня 2024 року.

    Для цього треба направити твори разом з інформацією про себе (ПІБ, телефон) на електронну пошту організатора конкурсу [email protected]  та зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/7Erao2Pd7FmVF7Kq8 

Розклад майстерок

15 грудня 15.00 –  «Права людини та права дитини в умовах війни»

18 грудня 17.00  – «Створення відеоконтенту про права людини»

19 грудня 18.00 –   «Міжнародне гуманітарне право для дітей»

20 грудня 15.00 – «Жанр “есе” як спосіб висловити власні думки про права людини та права дитини під час війни»

21 грудня 17.00 – «Соціальний плакат як засіб звертатись до суспільства»

Результати конкурсу

Переможці  конкурсу в трьох номінаціях, які за підсумками членів журі посядуть 1, 2, 3 місця, будуть запрошені на урочисту церемонію нагородження  та отримають цінні призи. Кращі роботи, визначені Журі, будуть рекомендовані для публікації на вебресурсах Української Гельсінської спілки з прав людини та Міністерства освіти і науки України.

Долучайся до обговорення важливих тем разом з УГСПЛ! Права людини – це те, про що важливо говорити завжди, а тим більше зараз, коли в Україні триває війна.


Цей захід став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 9 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: