Публікація

Конкурс для педагогів на кращий урок за темою прав людини в умовах війни

Українська Гельсінська спілка з прав людини у партнерстві з Міністерством освіти і науки України проводить Всеукраїнський конкурс навчально-методичних матеріалів з міжнародного гуманітарного права та прав людини в умовах збройного конфлікту для педагогів.

Джерело фото: depositphotos.com

Хто може взяти участь?

Педагогічні та науково-педагогічні працівники/ці, творчі колективи закладів загальної середньої та позашкільної освіти, викладачі/ки загальноосвітніх дисциплін закладів професійної освіти та коледжів незалежно від педагогічного стажу та віку.

Що треба зробити?

Підготувати план уроку або ж заходу, який продемонструє необхідність захисту прав людини, вивчення цінностей і принципів міжнародного гуманітарного права та права прав людини, їх застосування на практиці.

Як взяти участь в конкурсі?

  1. Ознайомитися з умовами участі в конкурсі та критеріями оцінювання робіт.
  2. Взяти участь в експертних вебінарах-консультаціях з методики викладання МГП та викладання чутливих тем для дітей в умовах збройного конфлікту, які відбудуться 07 грудня та 13 грудня.
    Для цього потрібно заповнити форму: https://forms.gle/WzD2idtcwPqbqYMi9
  3. Заповнити реєстраційну анкету до 10 січня 2024 року

  4. Надіслати конкурсні роботи разом з інформацією про себе (ПІБ, телефон) на адресу [email protected]. Зробити це можна з 15 грудня 2023 року до 23:59 10 січня 2024 року.

Під час підготовки робіт ознайомтеся з наступними матеріалами:

  1. Курс «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право»
  2. Методичні рекомендації щодо викладання міжнародного гуманітарного права (лист МОН України № 4/2698-22 від 27.09.2022 року)
  3. Навчально-методичний посібник «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право», друге видання
  4. Комплексні  освітні візуальні матеріали для школярів та педагогів з питань міжнародного гуманітарного права

Результати конкурсу

Переможці Конкурсу будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками, а їхні роботи будуть розміщені на вебресурсах Української Гельсінської спілки з прав людини та Міністерства освіти і науки України. Нагородження відбудеться у лютому 2024 року.

Бажаємо творчої наснаги та чекаємо на ваші конкурсні роботи!


Підписуйтесь на сторінки УГСПЛ у соціальних мережах:

Facebook | Instagram | Telegram юридичний | Telegram з анонсами подій Twitter Youtube


Проведення цього конкурсу стало можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Права людини в дії», який виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

Погляди та інтерпретації, представлені у цьому посібнику, не обов’язково відображають погляди USAID або Уряду США. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори та УГСПЛ.

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 55 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів. 

Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: