Публікація

Прес-конференція УГСПЛ: «Що захистить простих людей у конфлікті? Презентація законодавчої ініціативи громадянського суспільства»

25April 2018

У середу, 25 квітня 2018 року, о 12:30 в ІА «Главком» (вул. Шовковична, 8/20) відбудеться прес-конференція «Що захистить простих людей у конфлікті? Презентація законодавчої ініціативи громадянського суспільства».

18 квітня 2018 року на слуханнях в комітеті ВР України з прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин був анонсований законопроект «Про засади державної політики захисту прав людини в умовах подолання наслідків збройного конфлікту», який розроблявся з листопада 2017 року робочою групою при Уповноваженому ВРУ з прав людини. Законопроект є принципово новим підходом до вирішення проблем, які породив збройний конфлікт. Не лише тому, що він поєднує кращий світовий досвід, але й через перспективу тривалого врахування як національних пріоритетів, так й інтересів пересічних громадян, постраждалих від конфлікту.

Законопроект може поєднати очікування усіх соціальних груп України, запити територіальних громад, вимог міжнародної спільноти. Як він розроблявся та які позиції у нього були закладені?

Відповіді нададуть основні учасники цього складного процесу:

Валерія Лутковська (Український інститут з прав людини),

Олександр Павліченко (Виконавчий директор, Українська Гельсінська спілка з прав людини ),

Олег Мартиненко (Директор аналітичного напрямку, Українська Гельсінська спілка з прав людини).

Контактна особа: Максим Петров (УГСПЛ), 095 483 48 45

 

Захід проводиться в рамках програми USAID «Права людини в дії», яка впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 55 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів. Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: