Публікація

Учасники курсу «Стандарти прав людини в практиці адвокатів та суддів» розробили пам’ятку для затриманих

Експерти та учасники курсу «Стандарти прав людини в практиці адвокатів та суддів» розробили корисну та зручна в користуванні інфографіку-пам’ятку для затриманих щодо порушення права на свободу (на основі стандартів статті 5 ЄКПЛ).

 

 

 

 

PanyatkaZatrymanogoA4_Ukr_web-page-001

PanyatkaZatrymanogoA4_Ukr_web-page-002

PanyatkaZatrymanogoA4_Ukr_web-page-003

PanyatkaZatrymanogoA4_Ukr_web-page-004

PanyatkaZatrymanogoA4_Ukr_web-page-005

Це не остання ініціатива учасників нашого курсу, чекатимемо нових цікавих та корисних результатів їх навчання задля захисту прав людини. Скачати в PDF можна тут.

До процесу розробки пам’ятки долучилися: Афанасьєва Мар’яна Володимирівна, адвокат, д.ю.н., професор кафедри конституційного права Національного університета “Одеська юридична академія”; Кривцова Ганна Василівна, суддя Зарічного районного суду м. Суми; Лещенко Андрій Вікторович, адвокат, м. Одeса; Лизенко Андрій Вікторович, суддя Козельщинського районного суду Полтавської області; Руденко Владислав Олександрович, суддя Брусилівського районного суду Житомирської області; Семенюк Ольга Григорівна, адвокат, експерт Української Гельсінської спілки з прав людини; Черватюк Юлія Вікторівна, адвокатка, м. Черкаси; Яковлєв Андрій Вікторович, адвокат, м.Київ.

Навчальний курс «Стандарти прав людини в практиці адвокатів та суддів» є унікальною освітньою програмою Української Гельсінської спілки з прав людини. Загальною метою курсу є сприяння дотриманню та захисту прав і свобод людини в Україні, імплементації міжнародних стандартів прав людини в національну правову систему через посилення професійного потенціалу практикуючих судових юристів. Більше про курс на сайті http://hrs-course.helsinki.org.ua/

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: