Публікація

Курс для публічних службовців: підготовка тренерів з викладання міжнародного гуманітарного права

22January 2024

Українська Гельсінська спілка з прав людини проводить очно-дистанційний навчальний курс з підготовки тренерів з викладання міжнародного гуманітарного права для публічних службовців. До курсу включено окремий компонент, орієнтований на сучасні підходи освіти дорослих, форми та методи ефективного навчання з використанням сучасних цифрових інструментів в офлайн та онлайн форматах, що  забезпечують підвищення ефективності професійного навчання публічних службовців в цілому.

 

Мета даного курсу – підвищення рівня тренерських компетентностей викладачів, які професійно навчають публічних службовців та проводять освітні і інформаційно-консультативні заходи в онлайн та офлайн форматах з міжнародного гуманітарного права в умовах збройної агресії РФ для різних цільових груп. 

Програма курсу

Курс триватиме з 22 січня по 03 лютого 2024 року. 

Програма передбачає: 

  • дистанційне опанування учасниками навчання онлайн курсу “Міжнародне гуманітарне право у професійній діяльності публічних службовців”, розміщеного на платформі Prometheus (https://prometheus.org.ua/course/course-v1:Prometheus+IHLPS101+2023_T3), підтверджується відповідним сертифікатом; 
  • три онлайн вебінари (по 2 години) – 23-25 січня 2024 року (через платформу ZOOM); 
  • очний тренінг – 01-03 лютого 2024 року, який буде проводиться у м. Києві. 

Загальна кількість учасників – 25 осіб.  

Важливо: харчування, проживання та компенсація проїзду (тільки для іногородніх учасників) забезпечується організаторами заходу. 

Як взяти участь? 

До 15.01.2024 зареєструватися у зазначеній формі: https://forms.gle/owpiJ3Uj5Km4yvdM8 

Контактна особи від організатору заходу: Побережник Світлана, координаторка освітніх проєктів УГСПЛ ([email protected]


Підписуйтесь на сторінки УГСПЛ у соціальних мережах:

Facebook | Instagram | Telegram юридичний | Telegram з анонсами подій Twitter Youtube


Проведення цього курсу стало можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Права людини в дії», який виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

Погляди та інтерпретації не обов’язково відображають погляди USAID або Уряду США. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори та УГСПЛ.

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 55 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів. 

Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: