Публікація

Завершується реєстрація учасників Міжнародної наукової конференції «Пост-конфліктне правосуддя в Україні»

Реєстрація учасників триває до 25 квітня 2017 року. Конференція відбудеться у Києві 26-27 травня.

Українська Гельсінська спілка з прав людини, Європейське товариство міжнародного права і Українська асоціація міжнародного права повідомляють про проведення спільної міжнародної конференції “Пост-конфліктне правосуддя в Україні”.

У конференції візьмуть участь провідні експерти з міжнародного права з України, США, Австралії, Азербайджану, Великої Британії, Данії, Італії, Казахстану, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Франції, Хорватії та інших країн. Серед спікерів – спеціальний доповідач ООН щодо сприяння встановленню істини, справедливості, відшкодування та гарантій неповторення військових конфліктів, судді Європейського суду з прав людини, судді міжнародних трибуналів з розгляду воєнних конфліктів у Югославії та Руанді, екс-президент Хорватії, один зі співавторів Римського статуту.

Більше п’ятдесяти авторитетних вчених і експертів будуть дискутувати про втілення стандартів міжнародного права в галузі прав людини і міжнародного гуманітарного права під час і після збройного конфлікту; використання механізмів пост-конфліктного правосуддя для «гібридних» збройних конфліктів; позитивні зобов’язання держави за міжнародним кримінальним правом; роль міжнародних судових органів; комісії зі встановлення істини; амністії; процес пост-конфліктного примирення; відшкодування шкоди жертвам збройних конфліктів тощо.

В ході заходу будуть представлені останні іноземні та вітчизняні видання, пов’язані з темою.

Не прогайте можливості приєднатися до цього непересічного заходу! Детальна програма буде оприлюднена найближчим часом.

Робоча мова – англійська.

Для участі у конференції необхідно до 25.04.2017 заповнити електронну реєстраційну форму за посиланням: https://goo.gl/forms/LY76qU3YsNMW36tH3

Учасники заходу будуть відібрані за критеріями їхньої особистої вмотивованості участі на конференції та відповідності тематики їхнім професійним/науковим інтересам.

Організатори забезпечують харчування учасників та роздаткові матеріали. Витрати на проживання та проїзд покриваються учасниками самостійно.

Контактна електронна пошта Оргкомітету: [email protected]

Цей захід проводиться в рамках проекту «Права людини в дії», який впроваджує Українська Гельсінська спілка з прав людини завдяки щедрій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу 55 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів. Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: