Публікація

Запрошуємо на онлайн-вебінар про відкритість закладів освіти

Українська Гельсінська спілка запрошує на вебінар «Забезпечення прозорості й інформаційної відкритості закладу освіти» з В’ячеславом Долідом. 

В’ячеслав Долід – кандидат історичних наук, доцент, заступник директора Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, тренер Нової української школи та неформальної освіти, експерт з питань проведення інституційного аудиту. 

Запрошуємо: керівників і педагогічних працівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти, батьків, представників організацій громадянського суспільства та інших осіб, зацікавлених у даній темі.

Під час вебінару:

  • розглянемо, як закладам освіти забезпечити на власних вебсайтах відкритий доступ до інформації та документів, передбачених статтею 30 Закону України «Про освіту»
  • розберемо реальний кейс забезпечення доступу до такої інформації
  • розглянемо питання оприлюднення на вебсайтах кошторису і фінансової звітності про надходження та використання всіх отриманих публічних коштів, інформації про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти отримані з інших джерел не заборонених законодавством
  • обговоримо, яку інформацію оприлюднювати не можна.

План вебінару:

  1. Забезпечення права на доступ до публічної інформації
  2. Вимоги законодавства щодо інформаційного наповнення вебсайту
  3. Права дитини в цифровому середовищі
  4. Дотримання вимог законодавства України про захист персональних даних

Коли: 20 лютого 2024 р. з 16.00 до 17.30 год.

Де: платформа ZOOM 

Для участі у вебінарі зареєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/7HuWTCsCZCHrf44NA

З додатковими питаннями звертайтесь до координаторки освітніх проєктів УГСПЛ Світлани Побережник, за електронною поштою [email protected]


Цей захід став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 9 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: