![](https://www.helsinki.org.ua/wp-content/uploads/2024/07/zahlushky-UHSPL-750-450-piks.-2024-07-09T175834.445-380x145.png)
Два роки очікування та реабілітації: як жінка з пораненням отримувала статус інвалідності внаслідок війни
Євгенія Ус отримала поранення ніг 16 березня 2022 року, коли російські військові обстріляли її мікрорайон...
09 July 2024
За цей період з виставкою ознайомилась чимала кількість відвідувачів. Серед них не тільки учнівська молодь, але й молоді батьки, працівники культосвітніх установ району інші відвідувачі гімназії та будинку культури. Цікаві екскурсії по даній виставці проводять підготовлені екскурсоводи – учні Перечинської гімназії.
25 січня відвідувачами освітньої виставки “Кожен має право знати свої права” стали 18 бібліотекарів та завідуючих сільськими клубами Перечинського району. Екскурсію проводили учні. Бібліотекарі були приємно вражені і висловили думку, що ця і подібні виставки повинні побувати в невеликих населених пунктах, так як там не вистачає сучасних візуальних засобів , які в доступній формі доносять інформацію про права людини.
30 січня під час роботи виставки були проведені тематичні уроки. Учнівська молодь мала змогу заглибитись в історію становлення прав людини.
За планом, з 6 по 10 лютого мандрівна освітня виставка «Кожен має право знати свої права» побуває й у інших населених пунктах Перечинського району Закарпатської області.
Мандрівна освітня виставка «Кожен має право знати свої права» та методичний посібник по роботі з нею були розроблені у 2011 році громадською організацією-членом УГСПЛ MART за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” з використанням матеріалів експертів і в рамках плану дій Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини”, як один із кроків реагування на необхідність системного підходу до навчання правам людини. Це дає можливість використовувати зазначені продукти в якості допоміжних матеріалів для навчання, стимулювати дискусію навколо проблем прав людини.
ГО «МART» – незалежна неполітична неприбуткова організація, яка бачить своїм завданням розвиток громадянського суспільства, навчання та просвітництво в сфері прав людини, моніторинг дотримання прав людини, відстоювання суспільних інтересів з використанням механізмів захисту прав людини.
Всеукраїнський тур мандрівної освітньої виставки «Кожен має право знати свої права» організовано в рамках ініціатив, які впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини: проекту «Права людини понад усе» за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади та програми Агентства США з міжнародно розвитку (USAID) «Права людини в дії», в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».
Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.
Євгенія Ус отримала поранення ніг 16 березня 2022 року, коли російські військові обстріляли її мікрорайон...
09 July 2024
Херсонець Олександр Д’яков відомий у місті своєю проукраїнською позицією: він виходив на місцевий Майдан під...
09 July 2024
Впродовж останніх 10 років збройні сили РФ скоювали міжнародні злочини на території Донецької, Луганської областей...
04 July 2024
Нещодавно в Міністерстві освіти і науки України запропонували на прийняття проєкт наказу «Про затвердження порядку...
01 July 2024