![](https://www.helsinki.org.ua/wp-content/uploads/2024/07/Foto-12-380x145.jpg)
852 дні повномасштабної війни у Дніпропетровській області: узагальнення подій
У цій публікації подається узагальнення інформації, зібраної приймальнею УГСПЛ у м. Дніпро ГО «Правозахисна Група...
15 July 2024
29.09.2016
Таку ініціативу, яка отримала назву “Правова просвіта молоді в загальноосвітніх школах міста Черкаси та захист дітей при порушенні їх прав”, приймальня УГСПЛ у регіоні впроваджує спільно з Департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської області. Сторони уклали відповідний меморандум про співпрацю.
«Результати звернень на “лінію довіри” будуть аналізуватися щомісячно та розроблятиметься план заходів щодо попередження порушень, які виникатимуть. Крім того, з Департаментом проводиться робота щодо заходів з протидії дискримінації, а це — встановлення пандусів, проведення роз’яснювальної роботи серед викладачів закладів, проведення уроків з дітьми на тему дискримінації», — розповідає координатор приймальні Тарас Щербатюк.
Також в навчальних закладах міста Черкаси відбудеться низка заходів щодо правової просвіти молоді та викладачів. У найближчих планах приймальні — проведення заходів з національно-патріотичного виховання молоді, до яких залучатимуть учасників АТО. До того ж, приймальня має намір брати участь у комітетах та комісіях Міської ради, що стосуються освіти молоді та які пов’язані з захистом прав дітей.
Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.
У цій публікації подається узагальнення інформації, зібраної приймальнею УГСПЛ у м. Дніпро ГО «Правозахисна Група...
15 July 2024
У цій публікації подається узагальнення інформації, зібраної приймальнею УГСПЛ у Запорізькій області, у рамках глобальної...
15 July 2024
У цій публікації подається узагальнення інформації, зібраної приймальнею УГСПЛ у м. Суми, у рамках глобальної...
15 July 2024
У цій публікації подається узагальнення інформації, зібраної приймальнею УГСПЛ у м. Суми, у рамках глобальної...
15 July 2024