Публікація

Як це робиться – український контекст

Ви все ще довіряєте засобам масової інформації? Тоді ми йдемо до вас!

Марсель Лозинські в своєму фільмі „Як це робиться” розкаже, що є правдою, а що є медійними технологіями, які заставляють нас вірити в те, в що потрібно, щоб ми вірили.
Пан Даріуш мріє стати консультантом. Він вступає в політичне життя і його кар’єра обнадійливо розвивається. Ви бачите спонтанну поведінку героя? Це є нічим іншим ніж грою вивчених жестів, підходів, прекрасно структурованим танцем, в якому не можна змінити жодного руху.

Цей фільм є доказом не лише факту, як легко маніпулювати натовпом, але й того, що сам маніпулятор є не більше ніж лялькою, якою управляють жага влади за будь-яку ціну.
Глядач стає свідком процесу, як з звичайної людини за допомогою певних технологій та стратегій можна зробити політика.

Пан Марсель Лозинські, метр польської документалістики буде представляти свій фільм „Як це робиться” в кіноклубі КМА 5 квітня о 18:30.

Після презентації фільму про те, як ЦЕ робиться в Україні розкаже директор з розвитку видання „Телекритика” Костянтин Дорошенко.
Фільм Марселя Лозинського демонструється в рамках Четвертого міжнародного фестивалю „Дні документального кіно про права людини „Український контекст”.

В рамках Фестивалю відбудеться ретроспектива фільмів Марселя Лозинського, а також режисер проводитиме майстер-клас з ко-продукції для молодих українських режисерів.

Вікторія Онищенко
УГСПЛ

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: