Публікація

Як держслужбовцям застосовувати норми міжнародного гуманітарного права в роботі: серія онлайн-навчань від УГСПЛ

Українська Гельсінська спілка з прав людини спільно Національним агентством України з питань державної служби організовує низку онлайн-навчань, що дозволить представникам органів влади та місцевого самоврядування ефективно застосовувати норми міжнародного гуманітарного права у своїй професійній діяльності. 

Під час війни працівники органів місцевого самоврядування та органів державної влади мають обов’язки захисту жертв війни, фіксації воєнних злочинів та інформування населення. Як це робити та що потрібно враховувати — зможуть дізнатися учасники онлайн навчання. Для кожної з цільових груп є відповідний курс. Для участі потрібно зареєструватися до 20 травня у відповідній формі.

23 травня 2024 року — «Ефективне документування воєнних злочинів та захист прав людини» для представників провайдерів.

Учасники зможуть покращити навички документування воєнних злочинів, взаємодії зі свідками та потерпілими, а також сформують розуміння основних положень міжнародного гуманітарного права, що стосуються документування воєнних злочинів. За підсумками курсу учасники також зможуть проводити базові навчання у сфері документування воєнних злочинів.

Форма реєстрації: https://forms.gle/JArPQwHygGFBFLak9


27 травня 2024 року — «Комунікація державної політики в умовах збройного конфлікту з урахуванням норм МГП» для представників прес-служб державних органів, органів місцевого самоврядування.

Учасники зможуть поглибити знання норм міжнародного гуманітарного права та їхнього застосування у своїй роботі, а також навчаться ефективніше розповідати про державну політику в умовах війни.

Форма реєстрації: https://forms.gle/soK6dr5RsGnFwxbd8


28 травня 2024 року — «Ефективне документування воєнних злочинів та захист прав людини» для представників органів місцевого самоврядування.

Учасники покращать рівень професійної компетентності та освоять ключові техніки й інструменти ефективного документування воєнних злочинів працівниками ОМС. За підсумками курсу учасники також зможуть проводити базові навчання у сфері документування воєнних злочинів.

Форма реєстрації: https://forms.gle/GoFcWHBR5sVECwsu9


29 травня 2024 року — «Здійснення функцій місцевого самоврядування з урахуванням норм МГП» для представників органів місцевого самоврядування.

Учасники зможуть поглибити знання норм міжнародного гуманітарного права, їхній вплив на роботу органів місцевого самоврядування, а також зможуть застосовувати норми МГП у своїй роботі.

Форма реєстрації: https://forms.gle/WB3FuG2xeqRbaPqK6


Умови допуску до навчання:

  1. Мотиваційний лист (обсяг – до 1 сторінки А4)
  2. Сертифікат про завершення онлайн-курсу «Міжнародне гуманітарне право у професійній діяльності публічних службовців» на платформі Prometheus.
  3. Щоб взяти участь в онлайн-навчанні, необхідно зареєструватися до 20 травня 2024 у відповідній формі.

Якщо виникають питання, звертайтеся до Світлани Побережник, координаторки освітніх проєктів УГСПЛ (+380975362459, [email protected])


Підписуйтесь на сторінки УГСПЛ у соціальних мережах:

Facebook | Instagram | Telegram — УГСПЛ пише | Telegram з анонсами подій Twitter Youtube | Viber


Цей захід став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди USAID, Уряду США. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори та УГСПЛ.*

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 9 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: