Публікація

Відбувся семінар в рамках проекту впровадження міжнародних норм в судочинство України

Нещодавно в Чернігові відбувся черговий семінар для суддів Чернігівської області на тему «Право на працю. Міжнародні положення про захист прав працюючих. Вирішення трудових спорів з використанням конвенцій та рекомендацій Міжнародної організації праці (МОП)». Даний семінар був організований Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини спільно з Центром підвищення кваліфікації для суддів Чернігівської області при Апеляційному суді Чернігівської області. Семінар проведений в рамках проекту „Впровадження міжнародних норм в судочинство України”, підтриманого міжнародним фондом “Відродження” та програмою “Демократичні гранти” Посольства США в Україні.

На семінарі висвітлювались такі питання, як співвідношення міжнародного та національного законодавства про працю, проблеми розгляду трудових спорів у районних судах, участь в судових засіданнях центрів зайнятості населення тощо.

Даний семінар був продовженням співпраці Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та апеляційного суду Чернігівської області і був відзначений подарунком комітету суддям у вигляді 108 нових Митних Кодексів України.

В рамках проекту було вже проведено два цикли семінарів для суддів Чернігівської області на наступні теми: „Авторське право та міжнародні положення щодо його захисту” та «Права людини та біженці. Міжнародно – правові документи та національні нормативні акти з питань біженців. Проблема нелегальної міграції».

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: