Публікація

Відбувся фінальний захід УГСПЛ з серії тренінгів щодо посилення міжвідомчого реагування у сфері виявлення та попередження порушень прав людей що живуть з ВІЛ (фото)

26-27 червня 2019 року у Дніпрі відбувся фінальний тренінг УГСПЛ «Посилення міжвідомчого реагування у сфері виявлення та попередження порушення прав людей що живуть з ВІЛ\СНІД, уразливих до зараження ВІЛ та хворих на туберкульоз» з серії трьох тренінгів, які загалом охоплювали представників Національної поліції, різноманітних НДО та юристів мережі Безкоштовної Правової Допомоги (БПД) заходу, центру та сходу України.

Цей захід був останнім з серії 2-денних міжгалузевих тренінгів для сервісних організацій та НУО, які представляють інтереси уразливих груп, а також для представників державних органів влади, поліції та системи БПД. За задумом проекту навчання проводилися у трьох регіонах, які умовно охоплюють схід, захід і центр України. Першій тренінг з серії відбувся 16-17 травня 2019 у Львові. Другій відбувся 30-31 травня 2019 року у Києві.

Вже за традицією окрім лекційної складової на тренінгу також відбулися практичні зайняття:

  1. Робота у групах з судовими кейсами;
  2. Розробка місцевого механізму міжвідомчої взаємодії суб’єктів надання медичних, соціальних та правових послуг груп ризику;
  3. Засвоєння алгоритмів дій як надавати соціальні / медичні / правові послуги без дискримінації.
Наталя Козаренко (УГСПЛ)

Наталя Козаренко, координатор Мережи громадських приймалень УГСПЛ та організатор серії заходів:

«На мою думку цей фінальний захід був найбільш успішним. Досить складна юридична інформація по тематиці ЛЖВ сприймалося цього разу набагато легше тому, що аудиторія цього разу била найбільш різноманітною – окрім представників Нац поліції та системи БПД, було багато представників різноманітних за профілем НДО. Тому усім присутнім було дуже цікаво організовувати механізми взаємодії прі розробці реальних судових кейсів».

Тренінг відбувся в рамках проекту «Розвиток правової мережі для захисту прав людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, представників ключових спільнот ЛЖВ та осіб, хворих на туберкульоз» за фінансової підтримки Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» в рамках реалізації  проекту «Зменшення тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції через створення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу і його резистентних форм, розширення доказової профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, та створення стійких та життєздатних систем охорони здоров’я», що реалізується за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби з СНІДом, туберкульозом та малярією.

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: