Публікація

Вебінар «Зміни трудового законодавства у воєнний час: робота за сумісництвом». Зареєструйтеся до 11 березня!

Українська Гельсінська спілка запрошує освітян взяти участь у вебінарі «Зміни трудового законодавства у воєнний час: робота за сумісництвом» з Володимиром Бураком. Вебінар відбудеться 12 березня о 16:00.

Вебінар буде корисним для керівників і педагогічних працівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти, центрів позашкільної освіти та інститутів післядипломної педагогічної освіти (ІППО), представників організацій громадянського суспільства.

Експерт Володимир Бурак

Темою обговорення будуть питання, пов’язані з роботою сумісників:

  • Який порядок та підстави припинення трудового договору із сумісниками?
  • Як визначити місце, яке є основним для працівника? 
  • Як встановлюється робочий час сумісника та як їм надаються відпустки? 

Під час вебінару учасники разом з експертом Володимиром Бураком обговорять, які зміни у законодавстві відбулися щодо роботи за сумісництвом за період воєнного стану, розглянуть чинний порядок прийняття на роботу за сумісництвом та проаналізують умови праці сумісників. Також спікер роз’яснить особливості сумісництва для викладачів, завідуючих кафедрами та заступників керівників ІППО. 

Вебінар проведе Володимир Бурак – експерт УГСПЛ, доктор юридичних наук, професор кафедри соціального права Львівського національного університету імені Івана Франка, експерт Українського центру соціально-правових досліджень.

Коли: 12 березня 2024 р. з 16:00 до 17:30 год.

Де: платформа ZOOM 

Для участі у вебінарі зареєструйтесь за посиланням:  https://forms.gle/FwXphUikkYbnrnDQ7

У разі додаткових питань звертайтесь, будь ласка, до координаторки освітніх проєктів УГСПЛ Дар’ї Полтавської, електронна пошта: [email protected]


Підписуйтесь на сторінки УГСПЛ у соціальних мережах:

Facebook | Instagram | Telegram — УГСПЛ пише | Telegram з анонсами подій Twitter Youtube | Viber


Цей захід став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 9 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: