Публікація

Вебінар: «Захист жертв збройного конфлікту: ЄСПЛ та КПЛ ООН»

Українська Гельсінська спілка з прав людини запрошує суддів, адвокатів, прокурорів та інших правників на вебінар щодо захисту прав постраждалих внаслідок військової агресії Росії проти України. 

Після виключення Росії з ЄСПЛ актуалізувалося багато питань для жертв конфлікту щодо захисту їхніх прав, порушених державою-агресором, на міжнародному рівні. Тож на вебінарі ми розглянемо такі питання: 

  1. Чи можна звертатися до ЄСПЛ проти Росії після її виключення?
  2. Чи є КПЛ ООН альтернативою ЄСПЛ?
  3. Яка процедура звернення до КПЛ ООН?

Разом із тренеркою – адвокаткою УГСПЛ Віталією Лебідь ми:

  • подискутуємо, чи ще можна подавати позов до Європейського Суду, якщо на календарі січень і Росія уже 4 місяці як не сторона Конвенції;
  • проаналізуємо наявну практику ЄСПЛ щодо триваючих порушень під час збройного конфлікту;
  • розглянемо процедуру звернення до КПЛ ООН як альтернативного засобу захисту для жертв конфлікту;
  • отримаємо практичні поради щодо подання звернення до КПЛ ООН. 

Коли: 16 січня об 11:00

Де: платформа ZOOM 

Тренерка: Віталія Лебідь – адвокатка, магістр з міжнародного права, юристка Центру стратегічних справ Української Гельсінської спілки з прав людини, яка з 2014 року представляє інтереси заявників в Європейському суді з прав людини і має за плечима 17 успішних справ. 

Для участі у вебінарі заповніть онлайн-заявку: анкета для реєстрації 

Кінцевий строк реєстрації: 14 січня 2022 року. 

За день до вебінару учасники отримають посилання за яким відбуватиметься захід. 

У разі додаткових питань звертайтесь, будь ласка, до координаторки освітнього напрямку УГСПЛ Ольги Семенюк, за електронною поштою [email protected], або по телефону 050-965-31-47.

 

Тренінг впроваджуватиметься в рамках Програми USAID Ukraine USAID Україна «Права людини в дії».

У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: