Публікація

Вебінар «Соціальні зв’язки підлітка: як відновити коло спілкування під час війни».

Спілкування з однолітками важливе у підлітковому віці. Саме у спілкуванні з ровесниками підліток формує власну ідентичність, громадянську позицію, розвиває свою соціальну компетентність, отримує підтримку. 

Повномасштабне вторгнення змінило, а подекуди – зруйнувало, звичне коло спілкування підлітків. Багато хто з них покинув місце проживання (або покинули місце проживання друзі). Перехід на дистанційне навчання, комендантська година, повітряні тривоги, мінна небезпека – все це згубно відобразилось на соціальних зв’язках підлітків. Ця ситуація стала викликом як для самих дітей, так і для батьків і педагогів.

Якими є особливості спілкування підлітків у воєнний час? Яким чином відновити коло спілкування підлітків? Як компенсувати втрачені соціальні зв’язки? Чим у цьому підлітку можуть допомогти батьки, педагоги та інші дорослі?

Про це ми поговоримо на вебінарі Української Гельсінської спілки з прав людини «Соціальні зв’язки підлітка: як відновити коло спілкування під час війни».

Під час вебінару учасники дізнаються:

  • які потреби є у підлітка, як вони задовольняються і що змінила війна у способах задоволення потреб;
  • яке значення мають соціальні зв’язки для підлітка, які форми вони мають і як змінились під час війни;
  • що може зробити педагог для того, щоб допомогти підлітку відновити соціальні зв’язки.

Учасники зможуть поділитись своїми спостереженнями, обговорити конкретні способи відновлення соціальних зв’язків підлітка, обмінятись досвідом.

Вебінар буде корисним для педагогічних працівників, керівників закладів освіти, батьків, соціальних працівників, представників організацій громадського суспільства, інших осіб, зацікавлених у темі.

Коли: 16 травня з 16:00 до 17:30 год.

Де: платформа ZOOM 

Для участі у вебінарі заповніть реєстраційну анкету нижче або за посиланням.

Спікер вебінару: Мирослав Грінберг, педагог, співзасновник та голова Правління ГО «Київський освітній центр «Простір толерантності», тренер низки підліткових освітніх проєктів, експерт УГСПЛ. 

У разі додаткових питань звертайтесь, будь ласка, до координаторки освітніх проєктів УГСПЛ Світлани Побережник, за електронною поштою [email protected]


Захід впроваджується в рамках Програми USAID Ukraine  USAID Україна «Права людини в дії» .

 У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: