Публікація

Вебінар «Правове регулювання відпусток в період воєнного стану». Зареєструйтеся до 25 лютого!

Українська Гельсінська спілка з прав людини запрошує освітян та представників громадських організацій взяти участь у вебінарі «Правове регулювання відпусток в період воєнного стану», який відбудеться 26 лютого о 16:00.

Експерт Володимир Бурак

Під час вебінару експерт розповість, що змінилося у порядку надання основної щорічної відпустки та які існують особливості обчислення стажу, що дає право на щорічну відпустку. Учасники також зможуть дізнатися більше про новації надання відпусток без збереження заробітної плати в умовах воєнного стану та поділитися власним досвідом взяття або надання відпустки під час війни.

Вебінар проведе Володимир Бурак – експерт УГСПЛ, доктор юридичних наук, професор кафедри соціального права Львівського національного університету імені Івана Франка, експерт Українського центру соціально-правових досліджень.

Вебінар буде корисним для керівників і педагогічних працівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти, представників організацій громадянського суспільства.

Щоб взяти участь у вебінарі – заповніть анкету за посиланням або ж у формі нижче.

Коли: 26 лютого 2024 р. з 16.00 до 17.30 год.

Де: платформа ZOOM 

У разі додаткових питань звертайтесь, будь ласка, до координаторки освітніх проєктів УГСПЛ Дар’ї Полтавської, електронна пошта: [email protected]


Підписуйтесь на сторінки УГСПЛ у соціальних мережах:

Facebook | Instagram | Telegram — УГСПЛ пишеTelegram з анонсами подій Twitter Youtube | Viber


Цей захід став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 9 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: