Публікація

В Ужгороді відбувся тренінг «Права людини та гендерна рівність»

14-15 грудня в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся тренінг  «Права людини та гендерна рівність».

Експертний супровід даного тренінгу був забезпечений Всеукраїнською освітньою програмою «Розуміємо права людини». Захід проводиться в рамках проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Реагування на порушення прав людини та посилення правової спроможності громадян та правозахисників в Україні» – «Права людини в дії»,  який впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

1-3

Локальними партнерами та розробниками виступили ГО «Закарпатська громада», ГО «Ужгородська міська організація Спілки жінок України» та Закарпатська молодіжна рада – Відокремлений підрозділ ГС «Національна молодіжна рада України».

1-2

Учасниками заходу були юристи, політологи, психологи, студенти, викладачі, працівники Ужгородської міської ради, Національної поліції України, представники громадськості та інші. Мета тренінгу – підвищити рівень знань про права людини, основи гендерної рівності та запобігання гендерному насильству.

1-4

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів.

Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

 Прес-служба ГО «Закарпатська громада»

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: