Публікація

В Ужгороді презентували пам’ятку учасника АТО

10 листопада 2016 року в прес-центрі Закарпатської ОДА, Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників АТО презентувала розроблений ГО «Юридична Сотня» інформаційний посібник про права, обов’язки та соціальні гарантії учасників АТО.  

Пам’ятка учасника АТО була розроблена юристами-волонтерами, затверджена та перевірена фахівцями з Міністерства оборони України, Міністерства соціальної політики, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО та Генерального Штабу Збройних Сил.

1

На початку зустрічі завідувач сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Іван  Балашов презентував наочну агітацію Міністерства оборони України по запобіганню проявам корупції в армії.

2

Учасник бойових дій та представник Державної служби, Сергій Кузнєв  на власному досвіді поділився враженнями та відчуттями щодо необхідності надання правової допомоги військовим.

3

«Покрокові інструкції допомагають військовослужбовцям, учасникам бойових дій і членам їхніх родин дізнатися та захистити свої права», – зазначив Юрій Опаленик, юрист Української Гельсінської спілки з прав людини.

5

В рамках презентації пам’ятки організатори звернули увагу на загальний рівень поінформованості ветеранів та військовослужбовців про їх права та доступ до якісної допомоги та правової підтримки.

«Актуальність юридичної допомоги військовим та їхнім сім’ям підтверджується і наявністю скарг на владні структури, що надходять до Української Гельсінської спілки з прав людини. Зокрема це питання забезпечення медичними послугами, земельними ділянками та інше. Дана пам’ятка є відповіддю та інструментом на протиправні дії та порушення прав військових», – підсумував Борис Кондратюк, представник ГО «Юридична Сотня».

7

Сергій Кузнєв та Борис Кондратюк закликали у випадку наявності порушень письмово звертатись до компетентних органів та обов’язково реєструвати свої заяви.

Присутні обговорили і нестачу даних посібників. В свою чергу представники ГО «Армiя Гiдностi Закарпаття» зголосилися надрукувати 100 примірників даних пам’яток.

На презентації були присутні представники державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування та громадських організацій, що діють в Закарпатській області.

Прес-служба ГО «Закарпатська громада»

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: