Публікація

В Харкові працівники Беркуту силою примушували страйкуючіх водіїв виходити на маршрут

В Харкові переговори працівників КП “Міськелектротранс” та представників адміністрації зайшли в глухий кут. До Нового року працівники зможуть отримати лише зарплату за вересень включно, заборгованість, що залишилася – тільки в лютому 2011 року. На такі умови працівники не погодилися і були налаштовані продовжувати акцію протесту.

Сьогодні вранці в Жовтневе тролейбусне депо ХКП “Міськелектротранс” знову приїхали представники адміністрації на чолі з Почепецьким С.П., і провели збори. Після чого викликані працівники Беркуту силою змушували водіїв сідати в кабіни і виходити на маршрути. Деяким працівникам стало погано і була викликана швидка допомога.

У Салтівському депо частина бригад також вийшла на маршрути, решта продовжують акцію. Водії трамваїв повідомляють, що керівництво змусило їх виїхати, погрожуючи звільненням.

Співробітники тролейбусних депо продовжують протестувати.Працівники не отримали задовільної відповіді, коли ж нарешті їм виплатять заборгованість по зарплаті і вони заяляют, що не вийдуть на маршрути, поки ця заборгованість не буде погашена повністю.

 

Фото з сайту: http://muslib.ru

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: