Публікація

В Харкові невідомі в чорному з увімкненими бензопилами напали на захисників дерев. Міліція мовчки спостерігала

Після подій, що трапились цього ранку в харківському парку в лікарню потрапили троє осіб. Чотирьох затримала міліція. Та учасники подій стверджують, що все могло скінчитися ще гірше. Адже на них йшли з увімкненими бензопилами. Дерева, на яких сиділи активісти, пиляли не зважаючи на те, що люди могли загинути. Міліція ж спокійно спостерігала як розправляються з учасниками акції. Зрештою активістам довелось відступити. Адже захищати вже не було чого.

Захисники дерев згорнули намети, ліквідували табір, прибрали сміття – адже всі дерева, намічені до вирубки вже  вирубані.

Спроба пікету під Харківською обласною адміністрацією жодних результатів не дала. До мітингуючих ніхто не вийшов. Натомість одного з активістів спробували затягти в міліцейську машину, коли він відійшов від своїх.

Харків’яни сподіваються, що їх зусилля не були марними. Винні за незаконну вирубку дерев мають понести відповідальність. А це стане можливо лише за підтримки громадськості.

Наразі Харківська правозахисна група надає правову допомогу всім потерпілим і затриманим, готує позов до суду у зв’язку з незаконними діями міської влади.

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: