Публікація

В добрих традиціях використання адмінресурсу

Українці завжди були дуже винахідливою нацією – життя привчило. Але якби тільки в гарних справах…

Прикладом цього можна вважати, як майстерно різні політичні сили продовжують використовувати адмінресур. Вже не так нагло і відверто, але все ж таки протизаконно.

Вже вкотре на очі трапляється друкована продукція Укразалізниці, в якій приховано рекламується партія „Відродження”, яку очолює Гендиректор Укрзалізниці Василь Гладкіх.

Ось наприклад, квиточки вкладаються в такий повноколірний конверт з розкладом поїздів, а зовні на цьому конверті час вид часу з’являється реклама різних послуг та товарів. Але зараз одна сторінка зайнята під Зверенння Василя Гладкіх до пасажирів.

Ось текст цього Звернення: „Шановні пасажири! Ми прагнемо, щоб подорожі з Укрзалізницею залишали приємні спогади та гарні враження. Тому на вокзалах відкрито інспекції, до яких просимо вас звертатись в разі неякісного сервісу, або зі своїми зауваженнями та пропозиціями”. І окремим рядочком, виділеним іншим (жовтим) кольором –  „Відродження кращих традицій Укразалізниці – спільна справа!” Після побажань щасливою дороги стоїть підпис номера першого в партії „Відродження”, але цікаво те, що його прізвище знову ж виділено та надруковано іншим кольором.

Наприклад в мене немає жодного сумніву щодо прихованого змісту цього повідомлення, достатньо просто почитати найпопсові книжки з піару. Візуально ці виділені рядки закріплюються в підсвідомості просто як Відродження – Василь Гладкіх. І тоді що це, як не політична реклама? А може хтось думає, що слово Відродження з’явилось тут цілком випадково?

Скільки людей в день купують квитки на залізничний транспорт? І кожний отримує свій квиток в такому конверті. А потім ще бачить плакати в самих поїздах, на яких жовтим по синьому видруковані тіж самі рядки: Відродження – Василь Гладкіх.

Дійсно дуже вишукане використання адмінресурсу, нічого сказати. Лишається тільки радіти, що людей більше не вважають за бидло і почали нав’язувати щось більш тонкішим способом, з розумом…

Віра Засулич

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: