Публікація

Українська Гельсінська спілка з прав людини засновує щорічну антипремію за найбрутальніші порушення прав людини «Будяк року – 2006»

Починаючи з цього року, Українська Гельсінська спілка з прав людини (УҐСПЛ) буде відзначати премією «Будяк року» осіб та установи за найбільш ганебне та небезпечне порушення прав людини та основних свобод.

Вручення антипремії є щорічним проектом УҐСПЛ. Антипремія присуджується за діяння чи бездіяльність, які мали місце в період з 10 грудня цього по 10 грудня наступного року.

Право номінувати на отримання антипремії належить усім фізичним чи юридичним особам. Номінування відбувається шляхом подання заявки до Оргкомітету, єдиною умовою є – заявка не має бути анонімною.

Відзначати номінантів буде Конкурсна Комісія за спеціальним регламентом: doc-file (38.912 kb)

Вся інформація надана в заявці буде ретельно перевірена, а в разі рішення відзначити номінанта, йому буде надсилатись письмове запрошення прибути на церемонію оголошення лауреатів. Також, кожний лауреат буде мати право отримати безкоштовну консультацію правозахисників щодо покращення своєї роботи.

Проект «Будяк року» створено з метою привернути увагу громадськості до найсерйозніших порушень прав людини, що відбулися в державі протягом року, назвати осіб (організації), які припустилися найбрутальніших порушень прав людини, вказати на найнебезпечніші для прав людини тенденції та ініціативи у вітчизняному законодавстві чи правозастосовній практиці, стимулювати суспільну дискусію на правозахисну тематику.

Відзначення лауреатів відбуватиметься вже в цьому році. Починаючи від тепер і до 1 грудня приймаються заявки на номінування, заповнені за спеціальною формою.

Формуляр заявки на сайті УГСПЛ:doc-file (23.04 kb)

Заявки можна надсилати на адресу: 04071, м. Київ, вул. Олегівська 36, офіс 309 або на електронну адресу contact#helsinki.org.ua.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: