Публікація

УГСПЛ провела тренінги для державних службовців у Запоріжжі

Українська Гельсінська спілка з прав людини разом із Всеукраїнським екологічним рухом «Хортицький Форум» за фінансової підтримки Міжнародного фонду „Відродження”, провели шостий тренінговий курс з питань головних пріоритетів євро-інтеграційних процесів України в розрізі Плану дій Україна – ЄС у сфері прав людини для державних службовців відділів внутрішньої політики районних адміністрацій Запорізької області.

Як і п’ять попередніх, цей курс складався з трьох модулів.

Перший  модуль щодо загальних питань інтеграції України до ЄС провів Вадим Пивоваров, координатор проекту, УГСПЛ, він доповів загальну інформацію щодо Європейського Союзу, умови вступу країн до ЄС, Копенгагенські критерії, завдання та вирішення проблем у сфері прав людини.

Другий модуль щодо права на мирні зібрання доповів Володимир Чемерис, Член Правління УГСПЛ та Інституту „Республіка”. Під час доповіді він зазначив загальні проблеми реалізації права на мирні зібрання в Україні, моделювання ситуацій і можливості дії органів влади згідно чинного законодавства. Під час обговорення проводився правовий аналіз діям, як органів влади, так і самих учасників зібрань. Вкотре було зазначено, що потрібно законодавче врегулювання мирних зібрань.

Завершився тренінг модулем „Свобода доступу до інформації”, який провели Олександр Багін, Всеукраїнським екологічним рухом «Хортицький Фороум» м. Запоріжжя Під час доповіді визначив нормативно-теоритичні засади щодо права доступу до інформації та методи застосування

Тренінговий курс пройшли тридцять п’ять державних службовців відділів внутрішньої політики районних державних адміністрацій Запорізької області.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: