Публікація

У Золотоноші підготували гідів мандрівної освітньої виставки «Кожен має право знати свої права»

13 та 14 березня  у Золотоноші, що на Черкащині, пройшов семінар з підготовки гідів мандрівної освітньої виставки «Кожен має право знати свої права». Захід відбувся на базі Золотоніської гімназії імені С. Д. Скляренка. Учасниками семінару стали учні гімназії.

З 2016 року гімназія бере участь у проекті “Школа – територія прав людини”, а вчителі, учні та батьківська громада активно підтримують демократичні зміни у шкільному середовищі.

17357175_1442601882430462_549517149_o

17273969_1442601895763794_451098408_o

Семінар пройшов у невимушеній атмосфері. Під час заходу учасники ознайомилися зі стендами виставки, які містять висловлювання відомих людей і молодих активістів, що відстоюють права людини, фотографії і малюнки, відомості про історичні факти, а також цитати із документів і рішень міжнародних органів з захисту прав людини. Школярі ознайомилися з еволюцією прав людини, що дозволило створити широке поле для дискусії й отримання інформації по темі.

Мандрівна освітня виставка «Кожен має право знати свої права» була розроблена у 2011 році громадською організацією-членом УГСПЛ http://helsinki.org.ua/ MART http://mart-ngo.org.ua/ua за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” http://www.irf.ua/i з використанням матеріалів експертів і в рамках плану дій Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини” http://edu.helsinki.org.ua/, як один із кроків реагування на необхідність системного підходу до навчання правам людини. Це дає можливість використовувати зазначені продукти в якості допоміжних матеріалів для навчання, стимулювати дискусію навколо проблем прав людини.

 Всеукраїнський тур мандрівної освітньої виставки «Кожен має право знати свої права» організовано програмою USAID «Права людини в дії», яка впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів. Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov  та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: