Публікація

У Сумах пройшов семінар з підготовки гідів мандрівної освітньої виставки «Кожен має право знати свої права»

Семінар відбувся 10 та 11 квітня на базі спеціалізованої школа І-ІІІ ступенів № 10 міста Суми. Учасниками семінару стали 16 учнів школи.   

IMG_1354

Семінар традиційно пройшов у невимушеній атмосфері. Під час заходу учасники ознайомилися зі стендами виставки, які містять висловлювання відомих людей і молодих активістів, що відстоюють права людини, фотографії та малюнки, відомості про історичні факти, цитати із документів і рішень міжнародних органів з захисту прав людини.

IMG_20170411_112426

IMG_20170411_112810

Також учні ознайомилися з еволюцією прав людини, що дозволило створити широке поле для дискусії й отримання інформації про права людини.

IMG_1358

IMG_20170411_113708

IMG_20170411_114239

Мандрівна освітня виставка «Кожен має право знати свої права» була розроблена у 2011 році громадською організацією-членом УГСПЛ http://helsinki.org.ua/ MART http://mart-ngo.org.ua/ua за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” http://www.irf.ua/i з використанням матеріалів експертів і в рамках плану дій Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини” http://edu.helsinki.org.ua/, як один із кроків реагування на необхідність системного підходу до навчання правам людини. Це дає можливість використовувати зазначені продукти в якості допоміжних матеріалів для навчання, стимулювати дискусію навколо проблем прав людини.

Всеукраїнський тур мандрівної освітньої виставки «Кожен має право знати свої права» організовано програмою USAID «Права людини в дії», яка впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів. Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov  та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: