![](https://www.helsinki.org.ua/wp-content/uploads/2024/07/zahlushky-UHSPL-750-450-piks.-2024-07-09T175834.445-380x145.png)
Два роки очікування та реабілітації: як жінка з пораненням отримувала статус інвалідності внаслідок війни
Євгенія Ус отримала поранення ніг 16 березня 2022 року, коли російські військові обстріляли її мікрорайон...
09 July 2024
На першому етапі перебування виставки у місті – з 20 січня по 24 січня – вона розміщувалася в Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 9 Дружківської міської Ради Донецької області. Там її мали змогу відвідати не тільки учні, вчителі, батьки, але й мешканці навколишнього району міста.
25 січня відбулося урочисте відкриття мандрівної освітньої виставки «Кожен має право знати свої права» на рівні області в центральній міській бібліотеці ім. Лесі Українки.
На відкритті виставки були присутні керівники міста Дружківки, представники обласної державної адміністрації Донецької області, представники Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, а також учасники «X ювілейних Олексиних читань», що були присвячені до 90-річчя від Дня народження Олекси Тихого.
Виставку відвідали також учні та вчителі Краматорська, Слов’янська, Костянтинівки.
Сьогодні, 3 лютого, виставка у Дружківці працює останній день.
Мандрівна освітня виставка «Кожен має право знати свої права» та методичний посібник по роботі з нею були розроблені у 2011 році громадською організацією-членом УГСПЛ MART за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” з використанням матеріалів експертів і в рамках плану дій Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини”, як один із кроків реагування на необхідність системного підходу до навчання правам людини. Це дає можливість використовувати зазначені продукти в якості допоміжних матеріалів для навчання, стимулювати дискусію навколо проблем прав людини.
ГО «МART» – незалежна неполітична неприбуткова організація, яка бачить своїм завданням розвиток громадянського суспільства, навчання та просвітництво в сфері прав людини, моніторинг дотримання прав людини, відстоювання суспільних інтересів з використанням механізмів захисту прав людини.
Всеукраїнський тур мандрівної освітньої виставки «Кожен має право знати свої права» організовано в рамках ініціатив, які впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини: проекту «Права людини понад усе» за підтримки Міністерством міжнародних справ Канади та програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії», в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».
Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.
Євгенія Ус отримала поранення ніг 16 березня 2022 року, коли російські військові обстріляли її мікрорайон...
09 July 2024
Херсонець Олександр Д’яков відомий у місті своєю проукраїнською позицією: він виходив на місцевий Майдан під...
09 July 2024
Впродовж останніх 10 років збройні сили РФ скоювали міжнародні злочини на території Донецької, Луганської областей...
04 July 2024
Нещодавно в Міністерстві освіти і науки України запропонували на прийняття проєкт наказу «Про затвердження порядку...
01 July 2024