Публікація

У Луцьку відкрилась громадська приймальня УГСПЛ

Сьогодні до мережі громадських приймалень Української Гельсінської Спілки з прав людини доєднався Луцьк. Опікуватись приймальнею буде Центр правових та політичних досліджень “СІМ”. Відтепер отримати безоплатну правову допомогу або інформаційні матеріали щодо тематики прав людини можна також і на Волині.

Приймальня знаходиться за адресою – місто Луцьк, вулиця Бойка, 1.

Контакти приймальні:

Телефон – (066) 737 5003,

Електронна адреса: [email protected]

Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 10:00 до 17:00.

10273658_579712368859096_5919439685386018449_n
Лідія Тополевська (директор центру “СІМ”) та Максим Щербатюк (координатор громадських приймалень УГСПЛ) представляють луцьку приймальню.
2
Ірина Пилипчук (юрист громадської приймальні УГСПЛ у м. Луцьк),  Максим Щербатюк та Ніна Хома (юрист громадської приймальні у м. Львів). Фото з Facebook-сторінки Центру “СІМ”.

Робота громадських приймалень УГСПЛ здійснюється за фінансової підтримки Уряду Швеції, через Шведське агентство міжнародного розвитку (SIDA), Уряду Канади через Міністерство міжнародних справ Канади (Global Affairs Canada) в рамках програми «Права людини понад усе» (Human Rights First) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках програми «Права людини в дії» (Human Rights in Action).

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: