Публікація

У Чернігові відбулась зустріч представників Мережі домів прав людини

В рамках Освітнього Фесту прав людини 2017, з 26 по 28 липня проходила зустріч представників міжнародної Мережі домів прав людини з України, Республіки Білорусь та Грузії.

Освітній дім прав людини в Чернігові провів зустріч за підтримки Фундації Домів прав людини за участю білоруського правозахисного центру “Вясна”, Української Гельсінської спілки з прав людини, Білоруського дому прав людини та Дому прав людини – Тбілісі. Метою триденної зустрічі став обмін досвідом, презентація ситуації з правами людини в країнах представників та їхньої правозахисної та освітньої діяльності; розробка майбутніх спільних освітніх проектів у сфері прав людини.

IMG_4634

27 липня делегати зустрілися з учасниками Освітнього Фесту прав людини 2017, презентували роботу своїх Домів та поділилися інформацією щодо ситуації з правами людини в їхніх країнах.

Українські, білоруськи та грузинські правозахисники зазначили, що досвід та напрацювання колег є дуже цінними для роботи їхніх організацій, та підтвердила наміри у продовженні тісної кооперації та солідарних дій.

Так, представники білоруського Дому прав людини, який є “Домом прав людини у вигнанні” та знаходиться у м. Вільнюс (Литва) через неможливість повноцінної діяльності вдома, показали фото організації. На фасаді будівлі, починаючи з 2014-го року, разом з литовським та білоруським стягом майоріє український стяг в знак солідарністю з українцями.

IMG_4433

У зустрічі взяли участь Ніколоз Легашвілі (Дім прав людини – Тбілісі), Сопіо Тобаджуа (Дім прав людини – Тбілісі), Тетяна Ревяко (Білоруський дім прав людини ім. Б.Звозськова), Діна Шавцова (Білоруський дім прав людини ім. Б.Звозськова), Андрій Полуда (Правозахисний центр “Вясна”), Сергій Буров (Освітній дім прав людини в Чернігові), Лілія Павлова (Освітній дім прав людини в Чернігові), Дар’я Свіридова (Українська Гельсінська спілка з прав людини), Владислав Петров (координатор проекту “House to House”, Освітній дім прав людини в Чернігові), Олександра Козорог та Андрій Кінаш (ВОП “Розуміємо права людини”).

IMG_4416

Нагадаємо, з 25 липня по 3 серпня на базі Освітнього дому прав людини в Чернігові проходить 10-денний Освітній Фест прав людини 2017, участь в якому беруть більше 40 експертів з України, Республіки Білорусь, Казахстану, Молдови та Грузії. Більшість учасників вже зареєструвалися, але ще є можливість взяти участь у відкритих освітніх заходах, заповнивши заявку на сайті: ehrhfest2017.tilda.ws.

Прес-служба Освітнього дому прав людини в Чернігові

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: