Публікація

Трудовий договір у зоні АТО

Юристи УГСПЛ на Хмельниччині допомогли вимушеному переселенцю.

До приймальні УГСПЛ у Хмельницькому звернувся чоловік, який залишив у зоні АТО свою трудову книжку. До початку конфлікту на Сході України він працював на шахті в Донецькій області. Через відсутність трудової книжки в Хмельницькому в переселенця виникли проблеми з офіційним працевлаштуванням.

Роман Рачок, юрист громадської приймальні УГСПЛ, що діє на базі ХОГО “Подільська правова ліга”, підготував для переселенця позовну заяву про розірвання трудових правовідносин.

В результаті Хмельницький міськрайонний суд виніс рішення на користь позивача. Нині чоловік може офіційно працювати на Хмельниччині.

У разі, якщо у Вас виникли питання юридичного характеру, ви можете звертатись до Мережі громадських приймалень Української Гельсінської спілки з прав людини.

Українська Гельсінська спілка з прав людини надає безоплатну правову допомогу через мережу громадських приймалень. На даний момент в Україні працює 29 приймалень у 24-ох областях. Їх робота здійснюється за фінансової підтримки Уряду Швеції, через Шведське агентство міжнародного розвитку (SIDA), Уряду Канади через Міністерство міжнародних справ Канади (Global Affairs Canada) в рамках програми «Права людини понад усе» (Human Rights First) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках програми «Права людини в дії» (Human Rights in Action).

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: