Публікація

Тренінг на тему: «Справи про колабораційну діяльність: нові виклики для правосуддя»

Щодня зростає кількість кримінальних проваджень за ст. 111-1 КК України і виникає безліч складних питань, як діяти захисту, обвинуваченню, суду аби справедливо покарати злочинців. Ці питання розглянуть на очному тренінгу від Української Гельсінської спілки з прав людини, розробленого спеціально для суддів, адвокатів та прокурорів.  

Тренінг УГСПЛ – це унікальна можливість подивитися на проблематику практики притягнення осіб до кримінальної відповідальності за здійснення колабораційної діяльності, отримати відповіді від безпосередніх учасників процесу з обох боків барикад та навіть над ними [барикадами], а також дізнатися про «підводні камені» ст. 111-1, які іноді можуть лежати у зовсім несподіваних місцях.

Подія відбудеться в м. Києві 16 та 17 червня 2023 року. 

Розробники програми – випускники освітніх курсів УГСПЛ:  суддя Катерина Котельва, адвокатка Анастасія Сербіна, а також прокурори Антін Овчаренко та Валерій Жидков

Професійний союз розробників дозволив створити різновимірний тренінговий продукт та подивитися на складні питання особливостей кримінальних проваджень за ст. 111-1 КК України з усіх ракурсів «трикутника правосуддя»: захисту, обвинувачення, суду.

Учасники заходу матимуть змогу підвищити рівень професійної компетентності у справах про колабораційну діяльність, глибоко занурившись в цю тему, детально проаналізувати всі склади злочину, розв’язати практичні кейси, оглянути процедурні моменти, ознайомитись з вже наявною судовою практикою та міжнародними стандартами в сфері прав людини та Міжнародного гуманітарного права. А також прокачати свої hard-skills, попрацювати з soft-skills, поспілкуватись з колегами та обмінятись досвідом.

Встигніть зареєструватись з допомогою онлайн-заявки посиланням до 10 червня включно! Кількість місць обмежена! 

Результати відбору будуть повідомлені учасникам на пошту.

Участь в тренінгу можуть взяти учасники зі всіх регіонів України. Витрати на  проїзд організаторами тренінгу НЕ відшкодовуються. 

З усіх додаткових питань просимо звертатися до координатора навчального курсу – Ольги Семенюк, ел. пошта [email protected], тел. +38050-965-31-47.


Підписуйтесь на сторінки УГСПЛ у соціальних мережах:

Facebook | Instagram | Telegram юридичний | Telegram з анонсами подій | Twitter | Youtube


Тренінг впроваджується в рамках Програми USAID Ukraine USAID Україна «Права людини в дії». 

У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.


Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: