Публікація

Судді просять захисту в правозахисної організації

Судді міста Бердичева (Житомирська область) звернулися до правозахисників за сприянням у поверненні їм виплат за невикористане службове обмундирування.

До голови правління міжнародної правозахисної організації „Міжнародна Ліга захисту прав громадян України” Едуарда Багірова звернулися дев’ять суддів міського районного суду м. Бердичева Житомирської області з колективним листом (Потапова, Алексеенко, Зайцев, Євстаф’єва, Борташевич, Бабич, Голубничая, Хавронюк, Шимко), у якому попросили захистити їхній законні права і посприяти у виплаті кошт за невикористане службове обмундирування.

З 2001 року вони в судовому порядку домагаються своїх прав. Результатом їхньої боротьби стало рішення суду, що вступило в силу 6 січня 2003 р. Матеріали були передані в державну виконавчу службу м. Бердичева, а в підсумку лист за № Ш-412-25 було спрямовано і прийнято до розгляду Департаментом державної виконавчої служби. По сьогодні позивачі не одержали законом передбачені виплати, тому що виконавча служба відмовляється виконувати свої прямі обов’язки. Едуард Багіров від імені правозахисної організації звернувся до Міністра юстиції України, Президента України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з проханням про негайне вжиття заходів у відповідності з законодавством України.

Громадяни України, звертаючи за захистом у судові інстанції, покладають надії на відновлення порушених прав. Де шукати громадянам правосуддя, якщо вже права суддів порушуються? Про який правовий порядок у державі може взагалі йти мова? Дане звертання суддів лише черговий раз підтверджує правовий хаос і бедлам в Україні й у Міністерстві юстиції в частковості.

Очевидно, в цьому випадку корисно також звернутися до Державної судової адміністрації та Державного казначейства.

РУПОР

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: