Публікація

Стріляєте по карикатурах політиків – порушуєте національну безпеку!

«Прокуратура доручила міліції і СБУ провести перевірку за фактом використання в тирі як мішені карикатур на керівників держави і опозиції» – пише УНІАН.Виникає одне питання – чи залишився в посадових осіб нашої держави ще здоровий глузд?! В чому звинувачують підприємців, що влаштували такий тир? Можливо карикатури на політиків вже малювати заборонено? А в кримінальному кодексі з’явилася стаття «Малювання карикатур на політичних діячів карається позбавленням волі на строк до 5 років. Обтяжуючими обставинами є малювання карикатур на Президента України чи Прем’єра».

Про всяк випадок перевірила на порталі Верховної Ради Кримінальний Кодекс. Не було в нього внесено подібних статей.

Можливо тоді підприємців звинувачують у тому, що по карикатурах стріляють? Але що ж тут забороненого? Ну потрапить кулька з фарбою по малюнку політика. Де тут є загроза національній безпеці України?! До чого тут СБУ?! Невже немає цього шановного органу інших більш важливих занять?

За повідомленням газети «Сегодня» тир вже закрили, а володарів приміщення налякали до смерті. Ними зацікавились і розпочали перевірку різноманітні державні установи.

Студенти, яким прийшла креативна думка відкрити подібний «політичний» тир намагалися сховатися. Бо їм теж загрожують неприємності.

Але в якому злочині звинувачують підприємців досі не відомо. Навіть якщо припустити, що політики ображені, і вважають, що таким чином порушується їх честь і гідність – вони мають особисто звернутися до суду. І тільки суд може сказати, що підприємці діяли не правомірно.

А поки що тенденція дуже загрозлива. Сьогодні не можна малювати карикатури на політиків, а завтра про них не можна буде писати критичних статей чи розповідати анекдоти. Адже і в таких діях прокуратура може угледіти загрозу національній безпеці.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: