Публікація

Соціально-відповідальний бізнес в Україні – це реальність

Не дивлячись на те, що українське законодавство зовсім не сприятливе для здійснення благодійництва приватним бізнесом та партнерства останнього з громадськими організаціями, співпраця таки відбувається, і відбувається успішно.
Прикладом цього є підписання сьогодні Представництвом Міжнародної організації з міграції, агенцією ООН в Україні та «Концерном Галнафтогаз» Меморандуму про наміри із запобігання торгівлі людьми.

До підписання меморандуму сторонами вже були здійснені конкретні кроки. Так, на початку січня 2008 року «Концерн Галнафтогаз» розмістив інформаційне повідомлення із запобігання торгівлі людьми на «бігбордах», встановлених на 12 автозаправочних станціях у Львівській, Волинській та Закарпатській областях. До інформаційного повідомлення включено телефонний номер національної безкоштовної гарячої лінії з питань протидії торгівлі людьми, яка була започаткована в рамках довготривалого співробітництва між МОМ та Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту. Об’єднані зусилля МОМ та «Концерну Галнафтогаз» також спрямовані на сприяння законним і безпечним шляхам міграції.

Також МОМ успішно співпрацює з провідними операторами мобільного зв’язку в Україні (Life :), Київстар та МТС) які запровадили безкоштовний короткий мобільний номер «527» з протидії торгівлі людьми, що спрямовує всі дзвінки до національної інформаційної служби МОМ. Служба надає інформацію щодо запобігання торгівлі людьми та наслідків незаконного в’їзду і перебування в іноземних країнах. Абоненти також можуть проконсультуватись щодо питань легальних шляхів міграції. З початку роботи короткого номеру, національна безкоштовна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми МОМ 8 800-505-50-10 отримала близько 7000 звернень через «527».

Марина Говорухіна

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: