Публікація

Що таке Міжнародний Кримінальний Суд?

Українська Гельсінська спілка з прав людиниЦентр прав людини ZMINAАсоціація правників України та Регіональний центр прав людини одностайно підтримують ратифікацію Римського статуту Міжнародного кримінального суду. Хочемо докладніше розказати сьогодні, що ж являє собою саме Міжнародний Кримінальний Суд.

МКС – перший постійний міжнародний суд із кримінальних справ, створений на основі міжнародного договору з метою подолання безкарності осіб, відповідальних за найтяжчі міжнародні злочини. МКС існує з 1998 року, з моменту коли в результаті численних ініціатив правозахисних організацій було підписано Римський статут.

Про необхідність ратифікації Римського статуту Міжнародного Кримінального Суду читайте детальніше ТУТ.

 

Закликаємо всіх приєднуватися до кампанії і поширювати матеріали!

 

УГСПЛ бере участь в інформаційній кампанії щодо ратифікації Римського статуту МКС в рамках програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини. 

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: