Публікація

Севастополь теж на шляху Євроінтеграції

ВАГО „Українська Гельсінська спілка з прав людини” разом з Севастопольською правозахисною групою за фінансової підтримки Міжнародного фонду „Відродження”, провели п’ятий тренінговий курс з питань головних пріоритетів євро-інтеграційних процесів України у розрізі Плану дій Україна – ЄС в сфері прав людини для державних службовців відділів внутрішньої політики районних адміністрацій м. Севастополь.

Як і чотири попередні, цей курс складався з трьох модулів.

Перший  модуль щодо загальних питань інтеграції України до ЄС провів Вадим Пивоваров, координатор проекту, УГСПЛ, він доповів загальну інформацію щодо Європейського Союзу, умови вступу країн до ЄС, Копенгагенські критерії, завдання та вирішення проблем у сфері прав людини.

Другий модуль щодо права на мирні зібрання доповів Володимир Чемерис, Член Правління УГСПЛ та Інституту „Республіка”. Під час доповіді він зазначив основні способи, якими користуються органи влади в різних областях України, зокрема, і у Севастополі. Як приклад він навів заборону на проведення мирних зібрань активістів Студентського Братства, прихильників Блоку Наталії Вітренко та Руського блоку.

Після доповіді проводилось обговорення, під час якого разом з представниками державної служби проводився правовий аналіз діям, як органів влади, так і самих учасників зібрань. Вкотре було зазначено, що потрібно законодавче врегулювання мирних зібрань.

Завершився тренінг модулем „Свобода доступу до інформації”, який провели Ольга Вілкова, Севастопольська правозахисна група  та Олександр Парфенюк, заступник начальника Управління державної служби в м. Севастополі. Після доповіді про нормативно-теоритичні засади щодо права доступу до інформації з учасниками тренінгу було проведено практичне заняття з моделювання ситуацій щодо складання та надання відповідей на інформаційні запити.

Тренінговий курс пройшли понад тридцять державних службовців відділів внутрішньої політики районних державних адміністрацій м. Севастополь.

Вадим Пивоваров

УГСПЛ

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: