Публікація

Рада Європи повинна гарантувати довготривалу ефективність Європейського суду з прав людини

Представник Генерального Секретаріату Ради Європи зробив заяву з приводу Міжнародного Дня прав людини.

В поширеній заяві Вольтер Швіммер зазначив:

„Сьогодні ми відзначаємо річницю Загальної Декларації прав людини, що була проголошена Генеральною Асамблеєю ООН рівно 55 років назад. Ця Декларація є більшим, ніж просто історичним досягненням. Вона продовжує бути маяком надії та натхнення для чоловіків, жінок та дітей всього світу.

За допомогою співробітництва між 45 державами-членами, Рада Європи кожного дня працює для утвердження прав людини, особливо через створену унікальну систему захисту прав людини, що була удосконалена декілька років назад Додатковими Протоколами № 12 та 13 Європейської Конвенції з захисту прав людини і основних свобод, які визначили заборону будь-яких форм дискримінації та заборону смертної кари за будь-яких обставин. Ми будемо гордитися тим, що Європа буде звільнена від смертної кари.

Найбільшим пріоритетом на сьогодні є гарантування довготривалої ефективності Європейського суду з прав людини з огляду на його зростаючу перевантаженість. З цією метою Рада Європи готує низку конкретних заходів, що повинні зберегти ефективність Суду і гарантувати його можливість здійснювати захист прав більше ніж 800 мільйонів європейців. Ця робота, що включає в себе прийняття Додаткового Протоколу № 14 Конвенції, повинна вийти на фінальну стадію вже в квітні 2004 року.

Ефективний захист прав людини є необхідним для демократії, миру та безпеки на нашому континенті. Гарантування реалізації всіх прав людини, включно з соціальними правами, є нашим постійним завданням. І Рада Європи буде вживати всіх необхідних заходів для цього.”

За прес-релізом Ради Європи

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: