Публікація

Президент не визначився з тим, чи потрібно дозволити в’язням отримувати посилки без обмежень

В лютому 2009 року Українська Гельсінська спілка з прав людини звернулася до суб’єктів законодавчої ініціативи з проханням розробити та подати законопроект, що захистив би право ув’язнених на отримання посилок та бандеролей без обмежень.

На звернення вже відреагувало Міністерство юстиції України , яке визнало, що «…Враховуючи фінансово-економічну ситуацію в державі та погіршення на цьому фоні умов відбування покарання засудженими та тримання осіб, узятих під варту, Міністерство юстиції ініціює питання щодо розробки законопроекту стосовно збільшення кількості посилок і передач засудженим та ув’язненим”.

Сьогодні УГСПЛ отримала лист від Секретаріату Президента України. Секретаріат повідомив виконавчого директора Спілки Володимира Яворського, що переслав звернення до Державного департаменту виконання покарань. Тепер представники Департаменту мають сказати, чи погоджуються вони з необхідністю та доцільністю внести такі зміни до законодавства.

Своє ж бачення стосовно того, чи потрібні такі зміни, і чи існує взагалі необхідність вносити законопроект Президент не висловив.

Тож залишається чекати на відповідь Державного департаменту виконання покарань, і сподіватися, що доля ув’язнених їм небайдужа.

Відповідь з Секретаріату Президента можна прочитати тут:  Відповідь

Фото з сайту: www.image.newsru.ua

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: