Публікація

Презентація нових проектів законів для неприбуткових організацій

Проект Закону України “Про соціальні послуги” та нова редакція проекту Закону “Про непідприємницькі організації” в остаточній редакції будуть презентовані 11 лютого у Києві. Презентація має підсумувати результати громадського обговорення та висновки робочої групи Громадської ради, думку незалежних експертів.

Презентація відбудеться 11 лютого 2004 року о 15. 00 у приміщенні Великого конференц-залу Національної Академії наук України, за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, буд.55 (2-й поверх).

Організатори – Проект “Діалог для реформ”, Громадська рада з питань законодавства для місцевого самоврядування та організацій третього сектору, Інститут громадянського суспільства, Інститут конкурентного суспільства, Міжнародний фонд “Україна 3000”.

Це останній захід, що підтримуватиметься проектом “Діалог для реформ”, якій протягом двох останніх років впроваджувався Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції України за підтримки Світового банку.

Впродовж кількох останніх місяців Громадська рада з питань законодавства для місцевого самоврядування та організацій третього сектору, проект “Діалог для реформ”, Інститут громадянського суспільства, Інститут конкурентного суспільства, Міжнародний фонд “Україна 3000” проводили роботу з підготовки змін до законів, що регулюють питання створення та діяльності організацій третього сектору, виходячи із набуття чинності Цивільним кодексом України та Законом “Про соціальні послуги”.

Ця ініціатива широко обговорювалась під час багатьох публічних заходів, експертних обговорень, як на національному так й на регіональному рівнях.

Остання презентація змін у законодавстві, що пропонуються, відбулась під час круглого столу 19 січня минулого року в місті Києві та розміщувалась у Інтернеті. Кожен бажаючий мав можливість внести свої зауваження та пропозиції до зазначених проектів Законів України.

За результатами громадського обговорення, робочою групою Громадської ради із залученням фахівців Міжнародного Центру Комерційного Права та з урахуванням експертних оцінок Міжнародного Центру Некомерційного Права, було підготовлено остаточну редакцію проекту Закону “Про внесення змін та доповнень до Закону України “Про соціальні послуги” та нову редакцію проекту Закону “Про непідприємницькі організації”.

Після публічної презентації, підготовлені за ініціативою громадських організацій, проекти Законів України будуть внесені на розгляд Верховної Ради України.

Контакти:

Група управління проектом “Діалог для реформ”

телефон/факс (044) 253 61 36

[email protected].

Секретаріат Ради українських правозахисних організацій

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: