![](https://www.helsinki.org.ua/wp-content/uploads/2024/07/Foto-12-380x145.jpg)
852 дні повномасштабної війни у Дніпропетровській області: узагальнення подій
У цій публікації подається узагальнення інформації, зібраної приймальнею УГСПЛ у м. Дніпро ГО «Правозахисна Група...
15 July 2024
20.07.2016
Сумська громадська приймальня Української Гельсінської Спілки з прав людини презентувала звіт про свою діяльність протягом півріччя. Захід відбувся в прес-залі обласного прес-клубу.
Хто звертався до громадської приймальні протягом минулого півріччя? Які проблеми на сьогодні є найскладнішими та найтиповішими для сумчан? Та яким чином вдалося створити прецедент у роботі з внутрішньо переміщеними особами, який тепер наслідують інші правозахисні організації по всій України? Про досягнення за півроку та плани приймальні УГСПЛ у Сумах журналістам розказали Володимир Виноградов, координатор громадської приймальні УГСПЛ у м. Суми, Вячеслав Пушин, юрист громадської приймальні, та Наталія Єсіна, помічник координатора громадської приймальні.
На прес-конференцію були запрошені місцеві ЗМІ, громадські діячи, а також ті, хто звертався про правову допомогу до УГСПЛ у Сумах. Завдяки успішним історіям, які розповіли наші бенефіціари, спілкування вийшло жвавим та цікавим.
Підготував Володимір Віноградов
Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.
У цій публікації подається узагальнення інформації, зібраної приймальнею УГСПЛ у м. Дніпро ГО «Правозахисна Група...
15 July 2024
У цій публікації подається узагальнення інформації, зібраної приймальнею УГСПЛ у Запорізькій області, у рамках глобальної...
15 July 2024
У цій публікації подається узагальнення інформації, зібраної приймальнею УГСПЛ у м. Суми, у рамках глобальної...
15 July 2024
У цій публікації подається узагальнення інформації, зібраної приймальнею УГСПЛ у м. Суми, у рамках глобальної...
15 July 2024