Публікація

Право на вільні вибори у міжнародному та вітчизняному законодавстві у розрізі виборів Президента України

Під такою назвою 27 серпня в Чернігові відбувся семінар для суддів Чернігівської області, організований Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини та Апеляційним судом Чернігівської області в рамках проекту „Активний захист виборчих прав 2004” за підтримки Дирекції з питань розвитку та співробітництва Швейцарії.

На семінарі істотна увага була відведена проблемі застосування нових Законів України „Про вибори Президента України” та „Про центральну виборчу комісію”, було висвітлено право на вільні вибори у розумінні Європейської конвенції з прав людини.

Окремими темами семінару були „Повноваження та система виборчих комісій. Організація та проведення виборів Президента України”, „Питання практичного застосування виборчого законодавства”, „Проведення передвиборчої агітації. Публічні заходи”, „Обмеження щодо ведення передвиборчої агітації” тощо. Велика увага приділялася існуючій судовій практиці, особливо, яка вже є в Чернігівській області.

Семінар став продовженням співпраці Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та Апеляційного суду Чернігівської області та був відзначений подарунком комітету суддям у вигляді нових Законів України „Про вибори Президента України” та „Про центральну виборчу комісію”. Також завдяки підтримці з боку проекту „Сприяння організації виборів в Україні” серед суддів було розповсюджено „Порадник з питань застосування законодавства про вибори Президента України”.

Проект „Активний захист виборчих прав – 2004” реалізується Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини за підтримки Дирекції з питань розвитку та співробітництва Швейцарії. Метою проекту є попередження та усунення порушень виборчих прав громадян шляхом активних захисних дій на території Чернігівської області під час виборів Президента України.

РУПОР

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: