Публікація

Посол США запросила громадські організації обговорити найбільші виклики

Посол США в Україні Бріджит Брінк  зустрілася в Києві із представниками кількох громадських організацій. Серед запрошених – виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини Олександр Павліченко. Півтори години присутні обговорювали найбільші виклики, які стоять перед громадським сектором і як Сполучені Штати можуть в цьому допомогти. 

«Активне громадянське суспільство України виконує надважливу роботу, просуваючи ключові реформи, необхідні для реалізації прагнення українського народу до майбутнього, інтегрованого в євроатлантичні інституції. Для мене велика честь обговорити з ними, як США можуть підтримати їхні зусилля», – написала в твітері посол США в Україні Бриджет Брінк. 

Зустріч посла США в Україні Бріджит Брінк із представниками громадських організацій України. Київ, 06.07.2022

Обговорювали антикорупційні занепокоєння, проблеми людей ЛГБТКІ-спільноти в часи війни, а також питання воєнних злочинів, з якими стикається українське суспільство.

Олександр Павліченко порушив кілька проблемних питань:

  1. Відсутність належного законодавства про воєнні злочини і неімплеметовані норми міжнародного гуманітарного права. Законопроект 7290, за який парламент не проголосував. 
  2. Питання дотримання прав українських військовополонених і цивільних, які переслідуються  за політичними мотивами. Необхідний міжнародний незалежний контроль за умовами їхнього утримання. Убезпечити від катувань, можливої смерті – це першочергове завдання.

«Пані посол зауважила, що такі зустрічі інформаційні зустрічі без офіціозу та краваток мають бути регулярними», – додає виконавчий директор УГСПЛ.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: