Публікація

Портал «Правовий простір» запрошує скористатися безкоштовною онлайн консультацією юриста

Саме так зробили майже 1200 жителів України, які звернулись у чат порталу «Правовий простір».

– Особливість он-лайн консультування – це живе спілкування з фахівцями різних галузей права. Надійшло запитання, і в режимі реального часу громадянин отримує відповідь. Оперативно та фахово. Переважна більшість наших відвідувачів задоволені отриманою відповіддю і дякують за допомогу. До консультування за графіком залучаються юристи Мережі Центрів правової інформації та консультацій, – коментує юрист Інформаційного Ресурсного Центру «Правовий простір» Володимир Орловський.

Скористатися послугою дуже просто. П`ять днів на тиждень, з понеділка до п’ятниці включно, з 10.00 до 16.00 будь-хто може увійти на портал і поставити в чаті, віконечко якого знаходиться у правому нижньому куті головної сторінки порталу, письмове запитання юристам Мережі Центрів правової інформації та консультацій. Порада користувачеві: під час чату не закривати браузер, доки не отримаєте відповідь.

Чат на «Правовому Просторі» діє з лютого минулого року за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Цей сервіс доступний і на порталі, і в його мобільній версії – тобто, достатньо мати комп’ютер чи смартфон, Інтернет і, власне, потребу в безоплатній правовій допомозі.

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: