Публікація

ОБСЄ організовує масштабну місію спостерігачів для моніторингу повторного другого туру виборів в Україні

Більше тисячі спостерігачів будуть працювати на виборах в Україні, що стане найбільшою місією ОБСЄ в історії цієї організації.

Бюро з демократичних інституцій та прав людини (ОБСЄ/ БДІПЛ) збільшує місію спостерігачів в Україні для спостереження за повторним другим туром виборів президента 26 грудня 2004 року.

Місія спостерігачів залучала y попередніх двох турах (31 жовтня та 21 листопада) 12 міжнародних експертів, 45 довготермінових та близько 600 короткотермінових спостерігачів.

Протягом повторного другого туру працюватимуть 25 міжнародних експертів, 55 довготермінових та більше 1000 короткотермінових спостерігачів.

Як і протягом перших двох турів, місія продовжуватиме моніторинг виборчого процесу для оцінки його відповідності зобов’язанням України перед ОБСЄ, іншим міжнародним стандартам демократичних виборів, та національного законодавства. Місія аналізуватиме виборчу кампанію, повагу до фундаментальних прав та свобод, ЗМІ, правову базу, вирішення пов’язаних з виборами суперечок.

Місія ОБСЄ/ БДІПЛ, разом з чотирма парламентськими делегаціями, зробить заяву щодо своїх висновків вже наступного після виборів дня. Остаточний звіт щодо виборів буде опубліковано приблизно 6 тижнів після завершення виборчого процесу.

РУПОР

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: