Публікація

На Дністрі здіймається хвиля…

ЕГО “Зелений Світ” повідомив про початок всеукраїнської громадянської кампанії “Дністровська екологічна хвиля”. Станом на 28 червня про приєднання до неї заявили представники 29 громадських організацій з 11 областей України та м. Києва.

Учасники громадянської кампанії мають на меті об’єднати можливості влади та громадянського суспільства з тим, аби дієво сприяти розвиткові заповідної справи у дністровському регіоні, зокрема – пропагувати цілі створення національного природного парку “Дністровський каньйон”.

Як відомо, минулого року в ході загальнонаціональної акції “7 природних чудес України”, за результатами інтернет-голосування та оцінок експертів, отримали високе визнання унікальні ландшафти Дністровського каньйону. Наймальовничішу ділянку долини Дністра, що простяглася від гирла річки Золота Липа до гирла Збруча, й належить взяти під охорону у майбутньому національному парку.

Громадські лідери вимагатимуть від правоохоронних органів припинення порушень природоохоронного законодавства на територіях, що вже увійшли
до складу формально існуючого вже протягом 19 років регіонального ландшафтного парку “Дністровський каньйон”.

Громадянська кампанія в кінцевому сенсі повинна змусити органи влади усіх рівнів беззастережно виконати положення законів України та указів Президента стосовно створення національного природного парку.

На переконання ініціаторів кампанії, проект створення парку повною мірою відповідає інтересам мешканців краю. Окрім збереження природи долини Дністра він сприятиме зростанню туристичної привабливості регіону та сталому розвиткові місцевих громад.

Відтак лідери громадських організацій засвідчують зацікавленість у конструктивній співпраці з органами державної влади та місцевого самоврядування, місцевими громадами, науковими та освітніми установами, бізнесовими структурами, політичними партіями, ЗМІ, окремими громадянами – з усіма, хто готовий дієво сприяти збереженню природної спадщини краю.

З повним текстом Декларації цілей громадянської кампанії “Дністровська екологічна хвиля” можна ознайомитися на Інтернет-сторінці ЕГО “Зелений Світ” за посиланням: http://www.greenworld.org.ua/index.php?id=1245752917


З питань приєднання до громадянської кампанії та з метою отримання більш докладної інформації пропонуємо звертатися до голови ЕГО “Зелений Світ”, Олександра Степаненка: ел. пошта: [email protected],
телефон: 097-752-41-22

фото з сайту http://aprons.ru/oboi/voda/volny/2-volna_002-administrator.jpg

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: