Публікація

Луганськ інтегрувався в Європу

ВАГО „Українська Гельсінська спілка з прав людини” разом з Громадським комітетом захисту конституційних прав і свобод громадян, м. Луганськ, за фінансової підтримки Міжнародного фонду „Відродження”, провела четвертий тренінговий курс з питань головних пріоритетів євро-інтеграційних процесів України у розрізі Плану дій Україна – ЄС в сфері прав людини для державних службовців відділів внутрішньої політики районних адміністрацій Луганської області.

Метою тренінгового курсу було визначити основні проблемні питання дотримання прав людини та основних свобод, які знаходяться в площині дії державних службовців та шляхи їх вирішення на прикладі вирішення подібних питань у країнах ЄС.

Модуль щодо загальних питань інтеграції України до ЄС провів Вадим Пивоваров, координатор проекту, УГСПЛ, він доповів загальну інформацію щодо Європейського Союзу, умови вступу країн до ЄС, Копенгагенські критерії, завдання та вирішення проблем у сфері прав людини.

Другим доповідачем виступив Валерій Фролов, начальник управління державної служби в Луганської області. Темою доповіді був новий закон про державну службу, в якій він визначив проблемні питання з якими зіштовхуються державні службовці та шляхи їх подолання.

Модуль щодо права на мирні зібрання доповів Володимир Чемеріс, Член Правління УГСПЛ та Інституту „Республіка”, м. Київ. В своїй доповіді він зазначив, що згідно моніторингу мирних зібрань в Україні, що здійснюється Інститутом „Республіка”, кількість порушень права на мирні зібрання в Україні за останній рік збільшилась і що на даний час вкрай необхідне прийняття закону про права мирних зібрань.

Завершився тренінг модулем „Свобода доступу до інформації”, який провів Микола Козирєв, голова правління громадського комітету захисту конституційних прав і свобод громадян, м. Луганськ, Член правління УГСПЛ.

Курс тренінгів пройшли понад сорока державних службовців відділів внутрішньої політики районних державних адміністрацій Луганської області.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: