Публікація

Курс для публічних службовців: підготовка тренерів з викладання міжнародного гуманітарного права

Українська Гельсінська спілка з прав людини проводить очно-дистанційний навчальний курс з підготовки тренерів з викладання міжнародного гуманітарного права для публічних службовців. До курсу включено окремий компонент, орієнтований на сучасні підходи освіти дорослих, форми та методи ефективного навчання з використанням сучасних цифрових інструментів в офлайн та онлайн форматах, що  забезпечують підвищення ефективності професійного навчання публічних службовців в цілому.

Мета даного курсу – підвищення рівня тренерських компетентностей викладачів, які професійно навчають публічних службовців та проводять освітні і інформаційно-консультативні заходи в онлайн та офлайн форматах з міжнародного гуманітарного права в умовах збройної агресії РФ для різних цільових груп. 

Програма курсу

Курс триватиме з 22 січня по 03 лютого 2024 року. 

Програма передбачає: 

  • дистанційне опанування учасниками навчання онлайн курсу “Міжнародне гуманітарне право у професійній діяльності публічних службовців”, розміщеного на платформі Prometheus (https://prometheus.org.ua/course/course-v1:Prometheus+IHLPS101+2023_T3), підтверджується відповідним сертифікатом; 
  • три онлайн вебінари (по 2 години) – 23-25 січня 2024 року (через платформу ZOOM); 
  • очний тренінг – 01-03 лютого 2024 року, який буде проводиться у м. Києві. 

Загальна кількість учасників – 25 осіб.  

Важливо: харчування, проживання та компенсація проїзду (тільки для іногородніх учасників) забезпечується організаторами заходу. 

Як взяти участь? 

До 15.01.2024 зареєструватися у зазначеній формі: https://forms.gle/owpiJ3Uj5Km4yvdM8 

Контактна особи від організатору заходу: Побережник Світлана, координаторка освітніх проєктів УГСПЛ ([email protected]


Підписуйтесь на сторінки УГСПЛ у соціальних мережах:

Facebook | Instagram | Telegram юридичний | Telegram з анонсами подій Twitter Youtube


Цей захід став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 9 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: