Публікація

Хронологія подій в Одесі та Одеській області під час російсько-української війни: 8 травня 2022 року

Вночі. Військові РФ здійснили ракетний обстріл об’єктів інфраструктури у місті Арциз Болградського району Одеської області. Внаслідок обстрілу суттєвих пошкоджень зазнала критична інфраструктура Болградського району, частина населених пунктів залишилась без електро-, та водопостачання. Жертв та постраждалих немає (https://od.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=313245)

Вночі. Військові РФ здійснили ракетний обстріл Фонтанської ОТГ Одеського району. Трьох мирних мешканців госпіталізовано до лікарні з пораненнями, загиблих немає. Пошкодження зазнали приватні будинки (вибиті вікна, двері, зруйновано фасад будівель) та автомобілі. Село залишилось без газо- та електропостачання (https://od.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=313245, https://dumskaya.net/news/voronka-i-razrushennye-doma-posledstviya-raketno-164114/)

Приблизно в 16:30. Військові РФ завдали ракетного удару по прибережній зоні у Київському районі м. Одеси. Було випущено три ракети з російських літаків з боку Чорного моря – одну з них збили сили протиповітряної оборони, дві інші влучили в готельно-ресторанний комплекс.  Від вибухів зруйнована триповерхова будівля готельно-ресторанного комплексу, об’єкти комунальної інфраструктури. Відбулось загорання на 1 поверсі будівлі та сталось руйнування центральної частини будівлі на площі 240 кв.м. О 17:03 пожежа ліквідована на площі 15 кв.м. Вибуховою хвилею пошкоджено сусідні секції готелю. Жертв та постраждалих немає, під час ракетного обстрілу людей в комплексі не було (https://od.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=313249, https://dumskaya.net/news/udar-po-odesskomu-plyazhu-razrushen-164123/, https://izbirkom.org.ua/news/obshchestvo-19/2022/dvi-raketi-zrujnuvali-zonu-vidpochinku-na-odeskomu-uzberezhzhi/, https://www.facebook.com/DSNSODE/posts/372784164888405?__cft__%5B0%5D=AZWMVtiquE2h6JnycUDYOQy_ebHkK4kbEhqg3NIY_0Tb_1KdqejH96ugofiC-buaBnT1Dh-32F2u287UZ3cbRyQJx3ElMl4G_Yzxs3QF9zvECpFCcxf3NV7utYW57NhKF0KTLxMpoyG6W3Bf9wrBhUx8&__tn__=%2CO%2CP-R, https://t.me/odesacityofficial/7428)

 

Підсумок дня*:

Поранених цивільних – 3

Пошкоджених будинків – 10

 

ВАЖЛИВО! Якщо ви володієте інформацією про будь-яку з перелічених нижче подій, просимо вас заповнити форму, щоб покращити якість документування злочинів, і, відповідно, якість доказів для притягнення росії, її керівництва та комбатантів до відповідальності у Міжнародному кримінальному суді та інших міжнародних інституціях.

Подія, про яку ви можете розповісти:

 • вбивство, поранення цивільних;
 • вбивство, поранення медичного персоналу;
 • вбивство, поранення волонтерів;
 • пошкодження, знищення об’єктів цивільної інфраструктури (автівки, будівлі);
 • пошкодження, знищення медичних об’єктів (автівки, будівлі);
 • пошкодження, знищення культурних, навчальних об’єктів;
 • пошкодження, знищення об’єктів інфраструктури населеного пункту (комунальні підприємства, трамвайні депо, місцевий транспорт тощо);
 • побиття, зґвалтування, каліцтво;
 • утримання у заручниках;
 • пересування у населених пунктах ворожої техніки та її застосування/використання цивільної інфраструктури у воєнних цілях;
 • артобстріл, авіаобстріл;
 • обстріл цивільних осіб та об’єктів із стрілецької зброї;
 • привласнення майна цивільних осіб;
 • інше.

Особливо ми будемо раді бачити оригінальні фото та відео (без обробки та не із соцмереж), із яких можна отримати мета-дані.


*Інформація, відображена у категорії “Підсумок дня”, відповідає зібраним нами даним на момент публікації, потребує доповнення та уточнення.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: