Публікація

Хронологія подій в Миколаєві та Миколаївській області під час російсько-української війни. 21 червня 2022 року

21 червня 2022 року

В ніч на 21 червня. Обстріляно з боку російських військ Первомайську громаду Миколаївського району. За попередньою інформацією потерпілих немає, пошкоджено будинки (https://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=105246)

 

Вранці. В Корабельному районі м. Миколаєві ворожими ракетними ударами уражено промисловий об’єкт, пошкоджено будівлі підприємства (https://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=105265, https://korabelov.info/2022/06/249939/vrag-snova-obstrelyal-korabelnyj-rajon/)

 

Вранці. Окупантами здійснено обстріл житлового масиву Корабельного районіу м. Миколаєва з  використанням касетних боєприпасів. Одна з касет розірвалася на подвір’ї приватного будинку, де перебували двоє чоловіків. Один загинув на місці, другий поранений, але пізніше помер у лікарні (https://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=105265, https://korabelov.info/2022/06/249939/vrag-snova-obstrelyal-korabelnyj-rajon/, https://t.me/novostiniko/20427)

 

Вранці. Окупанти обстріляли Широківську громаду Баштанського району. За попередньою інформацією потерпілих немає. Пошкоджений дах у школі, пошкоджені три житлових будинки. Також були попадання на сільськогосподарські угіддя (https://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=105265)

 

Вранці. Внаслідок ворожих обстрілів с. Солончаки Куцурубської громади Миколаївського району пошкоджена соціальна інфраструктура. Без жертв (https://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=105265)

 

Вдень. Внаслідок ворожих обстрілів Інгульської громади Баштанського району, двоє людей поранено. Інформація щодо пошкоджень уточнюється (https://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=105265)

 

Вдень. Зафіксовані ворожі обстріли м. Очакова Миколаївського району. Одна людина зазнала поранень. Пошкоджено два об’єкти соціальної інфраструктури, портова інфраструктура, житлові будинки, гаражі, автомобілі. Відбулось загоряння сухої трави та полів з урожаєм. Пошкоджена лінія газопостачання (https://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=105265)

 

Протягом другої половини дня. В с. Червоне Воскресенської громади Миколаївського району зафіксовано ворожі обстріли. Поранено одну людину. Відбулось займання сухої трави та полів з урожаєм (https://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=105265)

 

Протягом дня. Війська РФ обстріляли селище Первомайське та село Новомиколаївка Первомайської громади Миколаївського району. Поранено людину. Пошкоджені будинки та відбулось загоряння сухостою та полів з урожаєм (https://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=105265)

 

Протягом доби. Відбулись ворожі обстріли с. Стара Богданівка Радсадівської громади Миколаївського району. Без жертв (https://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=105265)

 

Протягом доби. Зафіксовано ворожі обстріли у Березнегуватській громаді Баштанського району. Інформація щодо потерпілих і пошкоджень уточнюється (https://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=105265)

 

Протягом доби. Ворожих обстрілів зазнала Мішково-Погорілівська громада Миколаївського району, пошкоджено промислову інфраструктуру (https://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=105265)

 

Протягом доби. На Миколаївщині поранення отримали 18 людей (https://t.me/mykolaivskaoblrada/2659)

 

Підсумок дня:*

Вбитих цивільних – 2

Поранених цивільних – 18

Пошкоджених будинків – 10 (щонайменше)

 

Станом на 21 червня 2022 року з початку російського вторгнення на Миколаївщині пошкоджено частково або повністю 5613 цивільних об’єктів.  З них: об’єкти житлового фонду – 3655, медичні заклади – 37, навчальні заклади – 248, заклади культури – 99, об’єкти промислових підприємств – 54, об’єкти життєзабезпечення: газо – 635, електро – 407, водо – 23, теплопостачання – 72, інші не військові об’єкти – 383 (https://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=105240)

 

ВАЖЛИВО! Якщо ви маєте інформацію про будь-яку з перелічених нижче подій, просимо вас заповнити форму для засвідчення воєнних злочинів – обґрунтованість і якість доказів потрібні для притягнення росії, її керівництва та комбатантів до відповідальності в Міжнародному кримінальному суді та інших міжнародних інституціях.

Подія, про яку ви можете розповісти:

 • убивство, поранення:
 • цивільних осіб
 • медичного персоналу
 • волонтерів
 • пошкодження чи знищення:
 • об’єктів цивільної інфраструктури (автівки, будівлі)
 • медичних об’єктів (автівки, будівлі)
 • культурних, навчальних об’єктів
 • об’єктів інфраструктури населеного пункту (комунальні підприємства, трамвайні депо, місцевий транспорт тощо)
 • побиття, зґвалтування, умисне завдання каліцтва
 • утримання в заручниках
 • пересування ворожої техніки та її застосування в населених пунктах / використання цивільної інфраструктури у воєнних цілях
 • артобстріл, авіаобстріл
 • обстріл цивільних осіб та об’єктів зі стрілецької зброї
 • привласнення майна цивільних осіб
 • інше.

 

Будемо вдячні за оригінальні фото й відеодокази воєнних злочинів (без оброблення та не із соцмереж), із яких можна отримати метадані

*Інформація, відображена в категорії «Підсумок дня», відповідає даним, зібраним на момент публікації, та потребує доповнення й уточнення

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: